Düzenli Evimiz & Hayatımız

Pazarı ve yemeği mecbur bugün yaparım da diğerlerine yorum yokzira yavrular ikinci kartopu savaşı için dışarı cikarmami bekliyor
Sahii oturmak neydi,nasıl bir şeydi

Eklentiler

• IMG_20210303_135836.jpg
    54,3 KB · Görüntüleme: 27
Topladımda ocak duruyo küçüğün bi dersi daha varmış ona girdi bitti ablası gircek şimdi o girmeden 5 dk bi toparlim orayı

Öğretmeni sessizce dinledim odayı topladım kıyafet katladım 1 sepet çamaşır kadar vardı hırrrr

Mutfak bekliyo oğlan az dışarı çıkmışken odasına girim iki dk

Kahvaltı hazırlıyordum ki erkek kardeşim geldi
Birlikte kahvaltı ettik o gitti
Sonra masayı topladım buzdolabının içerisini bı kez daha sildim
Wc lavabo ovdum çöplerini çıkardım çöp kovasıni temizledim
Eşimin dolabını ufakligin dolabını düzelttim
Yatak odasının tozunu aldım
Canlı ders bitti
Süpürdum heryeri dik süpürgeyle
Çamaşır yıkandı serdim
Akşama ne pişirsem diye düşünüyorum :)

Malzemeler nedir fikir veririm belki sen de bana verirsin

Benim de dudağımda uçuk çıkmıştı canım, doktor bebeği öpme hatta fazla yaklaşma bile dedi.
Ufaklık kaç yaşında bilmiyorum ama bebeklerde ucuk ateş de yapabiliyormus bugün kontrollü olarak bak istersen ateşine.

*Banyo & wc detaylı olarak temizlendi. Baktim benim bebe uyuyor, Duşakabin , fayanslar, klozet, lavabo hepsine giriştim
*Cam onleri silindi.
*akşama yemeğim var, Kızımı akşam eşim gelince yikayacagim artık. Şimdi bebeyle oynama zamanı.

Ayy atlıyor derlerdi hiç düşünemedim öptüm ya

Kvmler gitti yazayım hemen
Misafir banyosunu yıkadım
Oturma odası hariç tüm eve süpürge ve vileda yaptım
Dün makinayı açmıştım bugün astım TV ve ünitesini, sehpaları sildim
Beyaz eşyalarımın yüzünü sildim

Sonra onlar geldi. 3 tepsi ıspanaklı çarşaf böreği yaptılar. Bende içini falan hazırladım tabii 1 tepsisini yedik 1 tepsi akşama diğerini de buzluğa kaldırdım. Şimdi mutfağı temizlemem gerekiyor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…