Düzenli Evimiz & Hayatımız

Ohh ohh maşallah maşallah 🤩 ellerine sağlık. Valla benimki de bütün evi kırklar ama bulaşığa yemeğe hiç karışmaz. Ben de arada bulaşıkları alsa bulaşık makinesi boşaltsa istiyorum ama o da olur inşallah dur bakalım :-)
Nego Nego Valla ben şok benimkide gel otur sonra yaparız diyor ama o sonra genelde hiç olmuyor :KK51:

Herkese günaydın..
Sabah güne erken başlıyorum ama buraya girip ancak yazabiliyorum.

*Sabah kızımın rutini bitince o oynarken ben kahvtimi yaptım.
*Kahvaltı sonrası bulaşık toplandi, sabah namaz sonrası makineyi açmıştım onlar bitmiş yerleştirdim, kirlileri koydum
*Yatak odası ve salon süpürüldü

Yapılacaklar
*Banyo, WC yıkanacak
*Toz alinacak
*Kızımı da yikayacagim
*Cam onleri silinecek
Şansım varsa akşam eşim işten gelince ben de bir duş alırım 😄😄

Pencere önlerini silmeyi alıyorum Nego Nego
Biraz geç oldu ama sana da günaydın canım 🤭
Şükür canım cuma kontrole gittim başlamıştı
Maaşallah, hayırlı olsun. Rabbim sağlıkla kucağına almayi nasip etsin inşaallah ☺️

Kafam bozuk çamaşır suyu ve yüzey temizleyiciyle bişeyleri unutmaya ihtiyacım var
Kaç gündür öyleyim,zorla motive olmaya sakinleşmeye çalışıyorum,derin düşünürsen çıkamazsın. Böyle zamanlardda sadece temel ihtiyaçları düşünmek lazım.
Kalk hadi maraton yapalım,namazı da unutmayalım,orda okunmamıştır daha galiba 🙄
Hadi kalk kalk kalk, ev işi maneviyat dahil. 14 de buluşalım tekrar :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:

Kaç gündür öyleyim,zorla motive olmaya sakinleşmeye çalışıyorum,derin düşünürsen çıkamazsın. Böyle zamanlardda sadece temel ihtiyaçları düşünmek lazım.
Kalk hadi maraton yapalım,namazı da unutmayalım,orda okunmamıştır daha galiba 🙄
Hadi kalk kalk kalk, ev işi maneviyat dahil. 14 de buluşalım tekrar :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:

İyiydim kendi kendime iyi gelmeye çalışıyorum yapıyorum şükür geliyorum da.
Yeterki bozmasınlar.
Kalkıyorum 2 ye kadar mutfağı toplim ❤

X