Düzenli Evimiz & Hayatımız

Günaydın kızlar nasılsınız ☺️
Oh oh çok iyi oldu. Sabah kalktım perdeleri makinaya attım. Bitince ütüleyip asıcam😄
Gece tansiyonum düşüktü biraz başım dönüyodu bakamadım daha.
Geçmiş olsun canım şimdi nasılsın?

Neler yaptım:

💜Sabah namazı ve Kuranı Kerim
💜Kahvaltı hazırladım
💜Eşim yaptı,işe gitti
💜Yatakları düzelttim
💜Makineye çamaşır attım
💜Wc yi köpükledim bekliyor
💜Banyo lavabosunu ovdum
💜Küçüğün ağlama krizini dinledim🙄😑😬

💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜

💜Kahvaltı sofrasını topladım,ocağı sildim
💜Cam açtım ev havalansın
💜Kitap okuyorum şimdi

💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜

💜Çocuklar bulaşık makinesini boşalttı,ben yerleştirdim
💜Çamaşır astım

Bir kahve içip akşam yemeklerini yapıcam inşaallah

Valla o yardım etmese ben tek başıma mümkün değil yetişemem. Bırak takılsın yavaş mavaş başında bekleme :))
Yardım ettiği konular çok hakkını yiyemem,çocukları genelde o yıkar ki ben yıkarsam hep üşütüp hasta oluyorum😅
Evi süpürüyor,yalan yanlış olsada siliyor,komşulara rezil olsamda eğri büğrü çamaşır asıyor🤣 halıları o silkeler,perdeleri de artık o evdeyken yıkıyorum assın diye😅
Benim en büyük beklentim yemek yapmayı öğrenmesi,bu konuda çok muzdaribim😄

Yardım ettiği konular çok hakkını yiyemem,çocukları genelde o yıkar ki ben yıkarsam hep üşütüp hasta oluyorum😅
Evi süpürüyor,yalan yanlış olsada siliyor,komşulara rezil olsamda eğri büğrü çamaşır asıyor🤣 halıları o silkeler,perdeleri de artık o evdeyken yıkıyorum assın diye😅
Benim en büyük beklentim yemek yapmayı öğrenmesi,bu konuda çok muzdaribim😄
Ohh ohh maşallah maşallah 🤩 ellerine sağlık. Valla benimki de bütün evi kırklar ama bulaşığa yemeğe hiç karışmaz. Ben de arada bulaşıkları alsa bulaşık makinesi boşaltsa istiyorum ama o da olur inşallah dur bakalım :-)

Ohh ohh maşallah maşallah 🤩 ellerine sağlık. Valla benimki de bütün evi kırklar ama bulaşığa yemeğe hiç karışmaz. Ben de arada bulaşıkları alsa bulaşık makinesi boşaltsa istiyorum ama o da olur inşallah dur bakalım :-)
Ben hastayken yemek yapsın yeter hazır alıyor ben sıcak çorba istiyorum😅 bulaşığı benim oğlan yapıyor artık çok şükür😄

X