Düzenli Evimiz & Hayatımız

Harika maşallah 😍😍😍 benim sıpalar bi mercimek çorbası yerler onların içinde makarna bile yemiyor küçükler :işsiz:
Ay o da kötü ya,benimkilerde çok yiyor anka sürekli yemek yapmaktan iflahım kesiliyor😬 birde biz sevmesenizde tadına bakın diye diye alıştırdık bazı şeylere,bir kaşık bakın iki kaşık bakın,aç çocuklar varr diye nutuk çekiyoruz sürekli🤣 ama iştahlı olmasalar işe yaramazdı tabi bu yöntemler🙂
Çorba ben aşırı severim,üç öğün yiyebilirim,o yüzden değişik değişik yaparım çorba.Eşim de ilk evlendik yadırgadı,onlarda iki çeşit çorba yenirdi,şimdi ne çorbası yaptın diye soruyor😅 çocuklar da mercimek ve ayran çorbası sever,öbürlerini lütfen yerler ama alışacaklar ni ha ga babaları gibi😎🤣

Ay o da kötü ya,benimkilerde çok yiyor anka sürekli yemek yapmaktan iflahım kesiliyor😬 birde biz sevmesenizde tadına bakın diye diye alıştırdık bazı şeylere,bir kaşık bakın iki kaşık bakın,aç çocuklar varr diye nutuk çekiyoruz sürekli🤣 ama iştahlı olmasalar işe yaramazdı tabi bu yöntemler🙂
Çorba ben aşırı severim,üç öğün yiyebilirim,o yüzden değişik değişik yaparım çorba.Eşim de ilk evlendik yadırgadı,onlarda iki çeşit çorba yenirdi,şimdi ne çorbası yaptın diye soruyor😅 çocuklar da mercimek ve ayran çorbası sever,öbürlerini lütfen yerler ama alışacaklar ni ha ga babaları gibi😎🤣
Ayy çok maşallah 😍😍 yok benim 3 numara hele havayla besleniyor resmen :olamaz: büyüdükçe düzelirler inşallah diye umut ediyorum ben de🙄

Çocuğu okula götürdüm geldim ben de şimdi başlıyom kafaya hiçbirşey takmayın kızlar sadece kendimize kötülük yapıyoruz herkes keyfinde maalesef
Çok doğru
Tereyağ dokunuşlarını unutma
Ula tost makinem tamirde zalımmmmm🤣🤣
Beni maratona yolladiniz ben gittim kimse gelmemiş ya :110:
Ben sabahtan beri yapıyorum yalnız değilsin😅
Yoo daha işe başlamadım ki ben canlı derslerin bitmesini bekliyorum :KK70: küçük oğlanları salınca derse dalıyorlar hocaya bişeylet söyleyip duruyorlar:KK70:
🤣🤣🤣A ha ha
Kahve içiyorum sende yap gel
Kız kalk yok sana kahve önce iş😬😬

Şimdiye kadar yaptıklarım

🎈 Kahvaltı hazırladım topladım bulasıkları elimde yıkadım
🎈 Evi havalandırdım yatakları topladım
🎈 Evi yüzeysel bi süpürdüm silmedim
🎈 Tuvaleti,banyoyu yıkadım Lavaboları,klozeti ovdum
🎈 Aksama mantı yapcam hamur yoğurdum içini hazırladım
🎈 Kızımı corba yaptım uyuttum şimdi namazımı kıldım mantı sıkacam baska da bi iş yapamam gibi bugun 😊

X