Düzenli Evimiz & Hayatımız

Ödevleri yaptım
Mutfak temiz
Odalar toplu
Dişim ağrıyor, başım ağrıyor, ağla ağla içim çıktı :confused:
Ufaklık öksürüyor
Viksledim yatırdım
Azıcık bdv ye bakiyim yatiyim :uykucu:

Nasıl oldun zeynep?

He limonsuzum hergün ayaktayım. Birkaç gün üst üste olunca daha çok ağrıyor sanki.

Terliğim bi ortapedik terlik al mutlaka ayakların yükü kolay değil

Günün esması El Alim,150 defa zikredebilirsiniz

EL-ALİM:
Canlı veya ölü,küçük veya büyük,gizli veya açık,klapte,kafada olan veya dışa vurulan şeyi en ince ayrıntısına kadar hakkıyla bilen.
Hiç birşey Allah’ın ilminden gizlenemez.Onun ilminin hududu yoktur.Evrende,nerde ne varsa,neler olup bitiyorsa bir bir monitörün başında oturup izliyor gibi izliyor ve gerekenleri yazıp kaydediyor.

Ebced değeri ve zikir saati:
EL-ALİM isminin zikir adedi(150);Zikir saati Müşteri;Günü perşembedir:
Müşteri saati perşembe günü için SABAH ERKEN-İKİNDİ SONRASI VE GECE YARISI.

Özellikleri ve bazı faydaları:

• Bu ismin verilen miktarda ve şartlarına uygun olarak okunursa Zikrini virid edinip yapan kimseye dost,düşman içinde ne gizlerse bildirilir.
  • Bu simin zikrine devam eden kimse istediğini elde eder,her türlü arzu ve isteğine kavuşur.
  • Bu mübarek ismin büyüleme özelliği de vardır.İsteyen istediğini bu ismin zikr,yle tesir altına alabilir.Bu kişi ister amir olsun ister memur,isterse sevdiği biri olsun,üstünde hakimiyet kurup hükmünü ve bilgisini istediği gibi yürütür.
  • Her gün (150) defa zikreden kişi,allah hakkındaki ilim ve bilgiye iman ve izana yani kısaca marifetullaha sahip olur.Evham ve şüpheleri kalkar,İlme’l-yakin derecesine ulaşır.
Kaynak :Arif Arslan(Allah’ın isimlerinin sırları) Mutluluğun Şifresi

kk birinci noteri kk birinci noteri
terliksuu terliksuu
Bonus Bonus
Aktif Lora Aktif Lora
M Musluk Suyu
pawlover pawlover
M merve_eymen
Saricivcivcikcik Saricivcivcikcik
Feslegen Kokulu Nane Feslegen Kokulu Nane
Ataayemi zeynepyu Ataayemi zeynepyu
mavidelisiii mavidelisiii
UcanSupurge UcanSupurge
malipina malipina
@morkagit
Ayla- Ayla-
Limonsuzzcay Limonsuzzcay
N nnnadal
Amazing family Amazing family
Birtekefem Birtekefem
Devitamini Devitamini
A Anka
S Suskunhanim

Günün esması El Alim,150 defa zikredebilirsiniz

EL-ALİM:
Canlı veya ölü,küçük veya büyük,gizli veya açık,klapte,kafada olan veya dışa vurulan şeyi en ince ayrıntısına kadar hakkıyla bilen.
Hiç birşey Allah’ın ilminden gizlenemez.Onun ilminin hududu yoktur.Evrende,nerde ne varsa,neler olup bitiyorsa bir bir monitörün başında oturup izliyor gibi izliyor ve gerekenleri yazıp kaydediyor.

Ebced değeri ve zikir saati:
EL-ALİM isminin zikir adedi(150);Zikir saati Müşteri;Günü perşembedir:
Müşteri saati perşembe günü için SABAH ERKEN-İKİNDİ SONRASI VE GECE YARISI.

Özellikleri ve bazı faydaları:

• Bu ismin verilen miktarda ve şartlarına uygun olarak okunursa Zikrini virid edinip yapan kimseye dost,düşman içinde ne gizlerse bildirilir.
  • Bu simin zikrine devam eden kimse istediğini elde eder,her türlü arzu ve isteğine kavuşur.
  • Bu mübarek ismin büyüleme özelliği de vardır.İsteyen istediğini bu ismin zikr,yle tesir altına alabilir.Bu kişi ister amir olsun ister memur,isterse sevdiği biri olsun,üstünde hakimiyet kurup hükmünü ve bilgisini istediği gibi yürütür.
  • Her gün (150) defa zikreden kişi,allah hakkındaki ilim ve bilgiye iman ve izana yani kısaca marifetullaha sahip olur.Evham ve şüpheleri kalkar,İlme’l-yakin derecesine ulaşır.
Kaynak :Arif Arslan(Allah’ın isimlerinin sırları) Mutluluğun Şifresi

kk birinci noteri kk birinci noteri
terliksuu terliksuu
Bonus Bonus
Aktif Lora Aktif Lora
M Musluk Suyu
pawlover pawlover
M merve_eymen
Saricivcivcikcik Saricivcivcikcik
Feslegen Kokulu Nane Feslegen Kokulu Nane
Ataayemi zeynepyu Ataayemi zeynepyu
mavidelisiii mavidelisiii
UcanSupurge UcanSupurge
malipina malipina
@morkagit
Ayla- Ayla-
Limonsuzzcay Limonsuzzcay
N nnnadal
Amazing family Amazing family
Birtekefem Birtekefem
Devitamini Devitamini
A Anka
S Suskunhanim
Çok sağol canım şurası çok enteresan geldi

Vallahi öyle bu arada günaydınnn

Günaydın hayırlı sabahlar
Günaydın💜
Akşam mutfağı topladımda yattım tabiki.

Pek bişey yapmadım dün.
Bugün ana sınıfı yüz yüze eğitime başlıyor okula gidip gelicez.

Allah kolaylık versin hepimize
Benimkini bugün Montessori sınıfına kayıt ettiriyoruz😍çok şükür açılmasına sevindim artık çocuklar ciddi bunalıma girmişlerdi

Çok sağol canım şurası çok enteresan geldi
Sözünü dinletebilir diyor yani,onun için çok büyük sayılar okumak lazım hem öyle kolay değil bu işler😉

Mihmandarı okuyup yatınca,sabah dilimde minareler süngü kubbeler miğferle kalktım😅
Çok severim onu açtım,aylardır bir şey dinlemiyordum sevdiğim marşları açtım güne enerjik başladım🤗

Mihmandarı okuyup yatınca,sabah dilimde minareler süngü kubbeler miğferle kalktım😅
Çok severim onu açtım,aylardır bir şey dinlemiyordum sevdiğim marşları açtım güne enerjik başladım🤗
Geçen bende ileri marşını açtım bulaşık yıkarken koroyla birlikte bende söylüyorum kızım bir garip garip baktı ağladı sonra yavrucak 🥺🤣

Günaydın kızlar ya sabah sabah çok gerildim buraya girdim valla ..
Büyük oğlum okula gidecek diye kalktım hazırlık yapıyordum benim oğlan tuvalete yetişememiş altına yapmış ishal olmuş da 😫😣😖
Bir banyoya soktum yatırdım geri okul iptal bu hafta

Sözünü dinletebilir diyor yani,onun için çok büyük sayılar okumak lazım hem öyle kolay değil bu işler😉
O levele varmak çok zor 😅
Büyük oğlum okula gidecek diye kalktım hazırlık yapıyordum benim oğlan tuvalete yetişememiş altına yapmış ishal olmuş da 😫😣😖
Çok geçmiş olsun canım sağlığı düzelsin de yine gider inşallah

Geçmiş olsun canım. Etiketten çıkarmamışım çıkarayım😘

X