Düzenli Evimiz & Hayatımız

Topladım geldim ben oturma odasını mutfakta da iki bardak vardı onuda yıkadım :)

Selammm hatta iyi geceler, arkadaşlar bugün regl ilk gündü ağrım çok olduğu için hep yatay pozisyondaydım iş falan yapamadım yemeğide dışarıdan hallettik valla ilk günler çok zorluyo beni.. Neyseki mutfağı toparladım yarında doktora gideceğim şu hormon testi için (ilkdefa olacağı için bilgisizliğimi buraları okuyarak gidermeye çalışıyorum) bakalımm :)))

Geçmiş olsun:)

Ödevi biran önce yapayım dedim kimseye sormadan tüm bornozları makineye attım daha makine durmadan eşim duşa girecem bornozum nerde dedi o da yetmedi çocuğu sabah kontrole götürecez akşamdan yıkasana dedi çocuğu da yıkadım ayrıntılı olarak banyoyu da yıkadım sırılsıklam oldum üstüne kendimde duşa girince ekstradan 3 banyo havlusu çıktı bidaha plansız iş yapmayacam
Çocuk ayaklarımda az sonra bırakınca hem ütü hem çamaşır katlamaya girecem çocuklar uyumadan bir iş bitmiyor

Yaptıklarımı da yazayım öyle kalkayım
*Yufka ıslattı gözleme yaptım
*Teferrualı pazar kahvaltısı hazırladım
*Bulaşıkları makineye koydum
*Elde yıkanacakları yıkadım
*Balkonu sildim
*Salonu süpürdüm
*Toz aldım
*Mutfak süpürdüm
*Yatakları topladım
*Evi havalandırdım
*Eşimle evdeki tamirat işlerine girdik
*Ayakkabılık tadilatı sonrası Ayakkabılık yerleştirdim
*Koridorları süpürdüm
*Tesbihlerimi çektim
*Bornozları yıkadım
*Banyoyu wc yi dipköşe yıkadım
*Banyonun 2 taburesini çöp kutusunu bebemin küveti i ovdum terlikleride çamaşır suyuna bastım
*Yemek yaptım
*Salata sofra faslı uzun sürdü
*Çocuklarla oyun oynadık
*Oyuncakları topladım
*Çocukları sütledim uyuttum

Daha çamaşır katlayacam ütü yapacam Nego rüyama girmeden mutfağıda toplayacam ben yine 2 den önce yatamam herhalde sabah geç kalkmıştım onun kredisini kullanacam

Mutfak toplu. Sabahki cayın suyu bile caydanliga koyuldu hey yavrum hey negonun çekirgeleriyiz

Kahvaltı hazırladım topladım bulasıkları makinaya dizdim
Evi havalandırdım nevresim değiştirdim
Çamasır yıkandı serdim
Banyoyu Yıkadım detaylı bornozları attım makinaya serdim
Yemek yaptım,sütlaç yaptım bulasıkları makinaya dizdim
Makina yıkandı yerleştirdim

Baska da yapmadım hiçbişey mutfagı bile süpüremedim şimdi kahve yaptım kendime gelip mutfagı topluycam

Çaydan sonra mutfağı topladım
Çamaşırları topladım katladım yerleştirdim
Başkası söylese yapmazdım sanırım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…