Düzenli Evimiz & Hayatımız

Hangilerini almak isterseniz yazın hanımlar
23 olabilir
Olur tabi canım bende öyle yaptım.Dolapta bir gün ağzı açık bekletiyorum sütü,daha çok oluyor kaymak
Sonra kaymağını alırken ısıtıyor musun yoksa ısıtmadan mi alıyorsun?Krema gibi oluyor değil mi kaymak ,süt dolapta bekleyince
Tam da ihtiyacım olan şey

Dün öğlene kadar temizliği yaptım, öğleden sonra çocukları aşağı indirdim, akşam yemeği Faslı derken akşam komşular geldi, iyi hoş ama kalktıklarında 11.30 falandıben sabah 6.30 da kalktım, erken yatmaya gayret ediyorum ki erken kalkayın sabah uyandım ama geri yattım,vücudumu dinlendirmek için,hafta içi çok yoruluyorum.
Uyanali yarım saat oldu şimdi biraz spor,kahvaltı, ve yeniden temizlik çokca çocuk vardı, dün yaptıklarının bir kısmını yeniden yapacağım çocuklu evin halleri en azından çocuklar güzel olması

23 olabilir

Sonra kaymağını alırken ısıtıyor musun yoksa ısıtmadan mi alıyorsun?Krema gibi oluyor değil mi kaymak ,süt dolapta bekleyince

Tam da ihtiyacım olan şey
Kaymağı aldıktan sonra yoğurt yapmak için ısıtıyorum
Listenin son hali böyle hatim de

1. Nego
2. Ataayemi zeynepyu
3. UcanSupurge
4. @morkagit
5. @morkagit
6. Bonus
7. Polo33
8. kevsersoylu
9. Ayla-
10. @Ada-anne
11. burcusami
12. Cute2019
13.
14. HALLEYS
15. Birtekefem
16. Birtekefem
17.
18.
19.
20. H M
21.
22.
23. Yadee
24.
25.
26.
27. Kukrim
28. M mehlika nur
29. @morkagit
30. @morkagit

Yarın bir fırtına esecek tellik fırtınasi. Var mı kendine güvenen babayigit.( Çok mu iddialı oldu gi)
O ben olsam mı çok mu yürek yemiş olurum benimkiler uyuyor kahvaltı filan derken öğlene anca başlarım
Gideyim bornozları makineye tepip geleyim
Allah razı olsun canım

Aktif olmazsan başkan yardımcılığından azledicem
Maşallahh eline sağlık

Banyo paspaslarını attım yıkanıyo.
İki klozetide çamaşır suladım su döktüm.
Kurutucuyu iç dış ayrıntılı temizledim çok pislenmişti cillop gibi oldu.

Banyoyu bitirip kahvaltı hazırlıycam

A Anka kuşu mutfak ne durumda,içimden bir ses dağıldı diyor
uyumadım diyorum öf öf
Sen bulaşşık diyorsun
Sen bulaşşık diyorsun

kız uyutmadı bütün gece
Oğlanı da bağırttı hece hece
Uyumadım diyorum öf öf
Sen bulaşşık diyorsun
Sen bulaşşık diyorsun

Müzik için profilimdeki cem adrianı dinleyebilirsin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…