Düzenli Evimiz & Hayatımız

Nego okumaya okumaya o kadar yavaşlamış ki cüz okumam. Vicdanım sızlıyor. Almak çok isterdim ama bitiremem kızla. Hedefim kız büyüsün kuran kursuna gitmek inş Rabbim nasip eder
Canım zorlamak için demiyorum ama her gün kendine 5 sayfa hedef koysan ilerletirsin,ben okuya okuya ilerlettim.Online kursa katıldı bu arada arkadaşım diyanetin

Canım zorlamak için demiyorum ama her gün kendine 5 sayfa hedef koysan ilerletirsin,ben okuya okuya ilerlettim.Online kursa katıldı bu arada arkadaşım diyanetin
Yaaa öyle bir şey var mı? Geçen yazmıştın sen ben çocuklar için sandım.

Yooo ben açık açık bakıyom kızlar ahahhaha bugün napmış hamarat kızlar diye bakıyorum belkim feyz alırım ama yok üşengeçlik yapışmış bana
Senin adın zaten görünüyor:) ziyaretçiler ziyaretçi olarak yazıyor. Herkes senin gibi açık açık bakmıyor, pro üyeyse gizliyor, pro değilse çıkış yapıp bakıyor adı görünmesin diye

Senin adın zaten görünüyor:) ziyaretçiler ziyaretçi olarak yazıyor. Herkes senin gibi açık açık bakmıyor, pro üyeyse gizliyor, pro değilse çıkış yapıp bakıyor adı görünmesin diye
Ahahah kız ben onu konuya girmek için laf olsun diye didim ama demek prolar gizleyebiliyor bide bu tatlı konuya girerken niye gizliyolar anlamıyom ne güzel ev çekip çeviriyonuz

Var var ben atarım sana bilgileri hem de istediğin saatte
Allah senden razı olsun negom. Baktım şimdi buldum başvuru sayfasını. Başvurucam ama bişey sorucam video linki mi atıyorlar yoksa bildiğin online ders mi? Malum çocuk var uyku saatlerine denk getirmek için soruyorum

Ya senden de olsun canlı dersler ama istediğin saat oluyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…