Düzenli Evimiz & Hayatımız

Baza altim cok düzenli :KK76:
Fayans aralarini nasil beyazlatiyoruz😬
Parlatıcı ile fırçalıyorlar
Merhabalar ,Kizlar bana yardım edin :KK43:( Sabah halıya çay dokuldu bende YouTube'ta videolarda gördüm bulaşık makinesi parlatıcısı sürün silin diyordu .Leke çıktı ama mavimsi yeşilimsi bir hal aldi. Üzerine maden suyu döktüm sonuç çıkmadı .Hemen yıkamaya götürdüm sabah .Bana çıkmayacagini halinin yandigini söylediler .( Yanık gbi de durmuyor ama bilemedim) Aslında çay üzerime döküldü ben yandım ama neyse .Halı o şekilde lekeli gelirse ben ne yapayım ? Acaba bir şekilde düzelir mi ? Çok üzüldüm çunku 14 aydır falan kullanıyorum .
Çıkar çıkar laf oyunu yapmış o yıkamacı,yüksek ücret isteyebilir dikkat,çıkmaması mümkün değil😉
Etsene etsene :rolleyes:

sana da göndereyim mi öncesi :KK70: :KK70:
At at at🤣

Hipotiroidi bende de var ben ilacı da iciyorum ama hiç faydası olmuyor. Aç yaşamam lazm zayıflamam için cok zor zayıflıyorum
Evet aynen öyle bir de böyle söyleyince kimse inanmıyor :/ çok kolay kilo alıp aç yaşayınca kilo veriliyor :/
İlaç bende de kilo verdirmedi ama kilo almamı yavaşlattı hareketlerim Hızlandı falan :/

Benim neyime accuh nefes almak di mi:işsiz:
Yeni eve gidicez şimdi temizliğe.hakkımı orda kullancam:temizlik::temizlik:

He kuzum çıktım bugün şükür.😍 Ama nego hemen tutuşturdu elime sarı bezi.hocaların hiç insafı yok :KK45:
Tamam tamam sen taşınınca yaparsın😄😄
2 günlük bulaşık 2 dakikada biter mi negooo :KK70: başlıyorum şimdi 2 gün sürer galiba :KK70:
Hala burdasın,bitene kadar girmek yok :rolleyes:

İlk defa maratona katilcam cok heyecanlandım :rolleyes:
Kızı uyutuyorum inş uyursa maratona katılırım. Çok heyecanlıyım ilk defa maratonu kaçırmadım :KK70:
Ayy ben de ayni seyi yazmaya gelmistim yolda senin mesaji gördüm:KK70:

X