Düzenli Evimiz & Hayatımız

Kuru üzülme bakışıyorduk kafamı çevirdim. Maşallah çok güzel kilo vermişsin 😍
Allah seni güldürsün e mi ? Sağol canım
bende kafamı gömdüm kurabiyeye bozdum :KK70:
😅
Hayırlı olsun canım sağlıkla kucağına alırsın inşallah 🤗🤗
Çok sağol canım
UcanSupurge UcanSupurge maşallah :nazar: hayırlı, uzun ömürlü bir evlat olsun canım :)
@Bonus günaydınlar, hayırlı sabahlar 💜
Allah razı olsun canım günaydın
Günaydın 💕
Dün gece bu nalet yerden kurtuluyodum neredeyse.herzaman güneş batmadan elimize ulaşan test sonucu,aksilik olucak ya taa akşam 10dan sonra açıklandı.bi gün önce de, bizimle aynı gün içeri giren arkadaşımızı negatif diye salmışlardı ne güzel.aradık resepsiyoncuyu bi hevesle.çıkışınız bakanlıkça onaylandı ama hemşire onaylamadan çıkamazsınız dedi.her gün orada olan hemşire,benim güzel şansıma o gece otelde yok🤦 ben gelmeden de kimse çıkış yapmasın demiş🤦
Velhasılı kelam çıkamazsınız dediler.
Bütün gün gergin bi şekilde ne zaman çıkarıcaklar diye beklerken ve de bütün eşyalarımı toplamışken yapılır mı bu bize ulan😤
Biz de el mahkum sinir bozukluğuyla kadere boyun eğdik.çıkardık eşyaları valizden,üstümüzü de değiştik picamaları çektik totomuza.saat 12ye doğru aradılar çıkabilirsiniz artık diye.yok artık dedik yaa.resmen dalga geçtiler duygularımızla oynadılar.:KK14:
zaten sokağa çıkma yasağı var bi de 3bin lira ceza yemesin kocalarımız dedik.oturduk gotümüzün üstüne.her şerde bi hayır vardır di mi.:KK69:
Birazdan özgür olacüüm inşalllah💃💃🎉🎉🎊🎊
Neyse ki bugün bitiyor esaret Canım özlemişsindir evini
Bonus foto deyince ajanlık yaparken gördüm,neye niyet neye kısmet😅
Hayırlı olsun canım,sağlıkla gelişsin doğsun.
Çok sağol canım
Maşallahh süpersin canım👏👏👏👏
Artık kilo alma yolunda ilerliyorum 😅 kilo vermede sağladığım performansı kilo almada da sergileyebiliyorum evel Allah bendeki iştah bitmez 🙈
Allahım şükürler olsun mutfak ve koridor fayans değil :dua: ben baza altına bakayım bi
Günün esması: El Adl,104 defa okunuyor

EL-ADL;hakkı ve gerçeği bilerek doğru hüküm veren,zulmetmeyen,Sınırsız,sonsuz adalet sahibi.Allah mutlak adildir;zulmü ve zalimi sevmez.İnsanlar ve hayvanlar arasında hükmederken,onlara ait en ince ayrıntıları,niyetleri ve davranışları bilen yalnız Allah’tır.Herkese ve her şeye adaleti şamil,hiç bir şeyi atlamayan,hiçbir ayrıntıyı unutmayan yine Allah’tır.

Bu nedenle kulları arasında göze hoş görünmeyen durumlardan veya aklınıza yatmayan hsusulardan dolayı,onun adaleti hakkında şüpheye düşmek yersizdir.Çinkü bu,bizim iç yüzünü bilmediğimiz ve anlamadığımız birtakım nedenlerden dolayı böyle olmuştur.Körlük,topallık,sağırlık,dilsizlik,fakirlik ve zenginlik gibi.. keza güzellik ve sağlık,hastalık gibi olaylar da öyle.

Ebced değeri ve zikir saati:EL-ADL; ismi zikri(104) adet,zikir saati Güneş,günü Pazar.

Özellikleri ve bazı faydaları:

• Bu ismin zikrine usulüne göre devam eden kimse,iş ve davranışlarında adil olur,hiç kimseye zulmedemez,nefsini fitne ve fesattan kurtarır.Kötü huyları iyi huylara dönüşür;güzel ahlaka sahip olur.
  • Cuma gecesi 20 lokma ekmek üzerine yazıp yerse,insanların,cinlerin vebütün mahlukatın hürmet ve saygısını kazanır.
  • Hakimler bu ismi her gün (104) defa okuyarak devam ederlerse,Cenabı-hak,onları zulümden korur,isabetli kararlar ilham eder;davalı ve davacı ve şahitler,doğrudan başka bir şey söyleyemez,hakkı gizleyemezler.
  • Başkalarında hakkı olup da alamayanlar,üç gün riyazetle oruç tutup geceleri(10816) defa,”YA ADL” diye zikredip,sonunda ” Ey adil-i mutlak olan Allah’ım! bu ismin hürmetine hakkımı falan kimseden alıvermemi istiyorum”diye dua ederse ,Allah o zalim ve zorba hak yeyici kimseyi,dua eden kimsenin hakkını vermeye mecbur eder;yine de vermezse başka türlü cezasını çeker
  • Kaynak:Mutluluğun şifresi
@samdan
@terliksuu
@Bonus
@Aktif Lora
M Musluk Suyu
@pawlover
@merve_kapti
Saricivcivcikcik Saricivcivcikcik
@Feslegen Kokulu Nane
@Ataayemi zeynepyu
@mavidelisiii
UcanSupurge UcanSupurge
malipina malipina
@morkagit
Ayla- Ayla-
@Limonsuzzcay
@nnnadal
@Coolpeople
Birtekefem Birtekefem
@Brokilo
A Anka
@Suskunhanim
Allah razı olsun canım okuyalım inşallah
Pek ilerleme yok 🙈 ama olacak inşallah

Ben hissettim zaten bebişim dedim bugün rahat etsin benim kuşum 😀😀😀
Yaaa çok rahat eder senin kuşun 2 günlük bulaşığı var oruç olunca yıkayamadım mutfak yıkılıyor :KK70: :KK70: sana bi öncesi sonrası göndereyim bu gün :KK70: değresyona falan girmezsin inşallan :KK70: :KK70: diyeti de bozdum zaten 3 gün kendimi temizliğe vericem :KK70: :KK70:

Allah seni güldürsün e mi ? Sağol canım

😅

Çok sağol canım

Allah razı olsun canım günaydın

Neyse ki bugün bitiyor esaret Canım özlemişsindir evini

Çok sağol canım

Artık kilo alma yolunda ilerliyorum 😅 kilo vermede sağladığım performansı kilo almada da sergileyebiliyorum evel Allah bendeki iştah bitmez 🙈

Allahım şükürler olsun mutfak ve koridor fayans değil :dua: ben baza altına bakayım bi

Allah razı olsun canım okuyalım inşallah

Pek ilerleme yok 🙈 ama olacak inşallah
Kavuştum şükür😍😍

Yaaa çok rahat eder senin kuşun 2 günlük bulaşığı var oruç olunca yıkayamadım mutfak yıkılıyor :KK70: :KK70: sana bi öncesi sonrası göndereyim bu gün :KK70: değresyona falan girmezsin inşallan :KK70: :KK70: diyeti de bozdum zaten 3 gün kendimi temizliğe vericem :KK70: :KK70:
Bugün o tezgah cillop olacak karışmam,etiketle taciz ederim seni:rolleyes::rolleyes:

Baza altim cok düzenli :KK76:
Fayans aralarini nasil beyazlatiyoruz😬

Günaydın hanımlar ❤

Simdiye kadar yaptiklarim;
Odalari toparladim evi havalandirdim
Bazanin altini ve koltuklarin ustunu aralarini süpürdüm
Mutfağı toparladım süpürdüm
Kusumun kafesini temizledim
Camasir makinesinin tozunu alip örtüsünü(yikamistim) serdim
Supurgenin filtresini temizledim
Makineye camasir attim

Yapacaklarım;
Evi viledalicam
Ders caliscam
Spor yapcam
Kuran-kitap okucam
Camasir asarim bu kadar🤷🏼‍♀️
Bir de ödev var

Yaptıklarım
Yatakları topladım
Evi havalandırdım
Kahvaltı sonrası mutfağı topladım
Mutfak halısını attım yıkanıyor
Mutfağı üstten süpürdüm

Yapacaklarım
Tüm ev süpürülecek
Mutfakta dolap altları silenecek
Beyaz eşya içleri dışları silenecek

İnş ramazan temizliğine başlamış bulunurum bi aksilik çıkmazsa

Merhabalar ,Kizlar bana yardım edin :KK43:( Sabah halıya çay dokuldu bende YouTube'ta videolarda gördüm bulaşık makinesi parlatıcısı sürün silin diyordu .Leke çıktı ama mavimsi yeşilimsi bir hal aldi. Üzerine maden suyu döktüm sonuç çıkmadı .Hemen yıkamaya götürdüm sabah .Bana çıkmayacagini halinin yandigini söylediler .( Yanık gbi de durmuyor ama bilemedim) Aslında çay üzerime döküldü ben yandım ama neyse .Halı o şekilde lekeli gelirse ben ne yapayım ? Acaba bir şekilde düzelir mi ? Çok üzüldüm çunku 14 aydır falan kullanıyorum .

X