Düzenli Evimiz & Hayatımız

Yazmamışsın🤣 sorayım o zaman ne durumdasın😅
Valla durumlar içgüveysinden hallice be kuzum.ne çarçafları değiştiren var ne temizlik malzemesi veren var. Allah'tan herif bikaç malzeme getirdi de tuvaleti duşakabini falan temizleyebiliyorum.viledayla kova istedik veremezlermiş biz karantinadaymışız.virüsten değil pislikten öldürücekler bizi.ikinci günü tepem attı mop kovasını falan çaldım :KK70: bi güzel çamşırsuladım odayı sildim.bugün de artık lavaboya sıcak su doldurup içine omo falan dökerim ,ayak havlusu var onu kullanırım yerleri silmek için:KK45:
Sağlık bakanlığını da aricam ballandıra ballandıra da şikayet edicem oteli😁😁

Şimdiye kadar yaptiklarim;
Dolma yapcam icini hazirladim o azcik suyunu cekene kadar oturdum kahve ictim.
Bu kadar:KK53:

Yapacaklarim;
Yemek
Spor
Ders
Odalari havalandirip yatakları düzeltmek
Bazanin altini süpürmek
Lavabolari temizlemek
Aslinda toz alsam harika olur ama neyse dur bakalim🤦🏼‍♀️
Mutfak su an daginik onu toplamam lazim gece toplayip yattim ne ara dagildi yine cildircam ya.

Yapacaklarim;
Yemek
Spor
Ders
Bazanin altini süpürmek
Lavabolari temizlemek
Mutfak su an daginik onu toplamam lazim gece toplayip yattim ne ara dagildi yine cildircam ya.

Toz alsam harika olura gülmüşüm allah affetsin

Limonlu erzurumlu çayı dediniz aklıma geldi.
Bizim akrabalarda bir arada oldu mu şuursuzca içerler limon olmaması baya ayıp gibi bişey yani kriz.

Bigün böyle içiyolar yine kafalar olmuş limondan sapsarı 😃 oda ne tek limon kalmış meğer ve onu zaten dilimlemişiz çayı içince o limonu yiyolar yenisini koyuyolar bide.
Koca koca kadınlar limon kabuğu emikliyo düşünün 🍋
Emdi bitirdiler e noldu daha ağızları yeni ıslanmış tabi komşudan bi tane aldık oda bitti.
Gelen misafire alınan lahmacunlar vardı onun salatasının içinde kalan limonları yıkadıkta az daha verdik emiklesinler diye.

Sor bi doymuşlar mı :KK45:

Valla durumlar içgüveysinden hallice be kuzum.ne çarçafları değiştiren var ne temizlik malzemesi veren var. Allah'tan herif bikaç malzeme getirdi de tuvaleti duşakabini falan temizleyebiliyorum.viledayla kova istedik veremezlermiş biz karantinadaymışız.virüsten değil pislikten öldürücekler bizi.ikinci günü tepem attı mop kovasını falan çaldım :KK70: bi güzel çamşırsuladım odayı sildim.bugün de artık lavaboya sıcak su doldurup içine omo falan dökerim ,ayak havlusu var onu kullanırım yerleri silmek için:KK45:
O ne ya hu böyle saçmalık mı olur,bari dediğin gibi size versinler kendileri yapmıyorsa😡 teksin dimi odada.
Her şartta güldürecek bir şey buluyorsun ula🤣

Yapacaklarim;
Yemek
Spor
Ders
Bazanin altini süpürmek
Lavabolari temizlemek
Kocan dağıtmıştır :KK53:

Ver adını bende burdan şikayet edim temizlik zamanı ne demek vermemek ya

İç güveysi gibi belim orda mecburiyetten duruyor :KK45: eski haline gelemez ya nasıl gelir hiç silinmişle silinmemiş bir olur mu
Sen benim küçük oğlan nasıl pasaklı bilmiyorsun🤣 gerçi üçü de pasaklı bak aklıma geldi,sakızlı teyzeye bağlıycam şimdi🤣🤣

Limonlu erzurumlu çayı dediniz aklıma geldi.
Bizim akrabalarda bir arada oldu mu şuursuzca içerler limon olmaması baya ayıp gibi bişey yani kriz.

Bigün böyle içiyolar yine kafalar olmuş limondan sapsarı 😃 oda ne tek limon kalmış meğer ve onu zaten dilimlemişiz çayı içince o limonu yiyolar yenisini koyuyolar bide.
Koca koca kadınlar limon kabuğu emikliyo düşünün 🍋
Emdi bitirdiler e noldu daha ağızları yeni ıslanmış tabi komşudan bi tane aldık oda bitti.
Gelen misafire alınan lahmacunlar vardı onun salatasının içinde kalan limonları yıkadıkta az daha verdik emiklesinler diye.

Sor bi doymuşlar mı :KK45:
Çaydan soğudum şu an🤣🤣

X