Düzenli Evimiz & Hayatımız

Ben hiç bi iş yapmadım son zamanlarda sürekli deprem oluyor dün gece iki kez deprem oldu. Bizim hissettiğimiz 2 kez, 28 kere olmus.. Psikolojim bozuldu sürekli deprem oluyor gibi hissediyorum 😢
Insan başedemediği şeylerden korkar heleki canına özgürlüğüne kastedebilecek bir olaydan o yüzden öyle hissetmen normal ama sen şuan hissettiğim için bakıp sayıyorsun bundan Önce de hissetmediğim milyonlarca depremle yaşadın ve hicbir şey olmadı bu yaşadığımızın gezegenle ilgili mümkün olduğunca normallestirmeye ve dusunmemeye çalışmalısın. Bende istanbul depreminde o kadar kötü olmuştum ki kendimi zor toparladım yine olsa yine kötü olurum tabi ama hayat neler neler olmuyor ki Yaradana sığınmak ve gerekli önlemleri alarak yaşamaktan başka bir çare yok

Ben o silikonlu deterjan ilk çıktığında aldım deli gibi bütün evin tahtasını sıktım sıktım sildim ayy dedim ne güzel parlıyor 😌 sonra eşim ben kayıp düştük :confused: bende arındıran a kadar çok uğraştım şimdi hiç almıyorum :)
Yerlere mi kullandım iyibir şey olmamış kız :dua: çanak çömlek patlayacakmış :KK70:

Ayy inanmiyorum ben de uyuyamadim resmen hatta bi ara teli elime aldim artik gecenin 3 ünde🤦🏼‍♀️ retro ne ola ki o mu vurmus bizi😨
Merkür bişiler yapıyomuş bu ara imza atmıcakmışız bişilere teklifleri ileri tarihe atcakmışız kırdı geçirdi bizi

Kızlar yardım yardım
Ayna silemiyorum. Kaç bez değiştim olmuyor. Camsille siliyorum daha da leke oluyor. Kağıtla nefesimle oh oh buhar yaparak siliyorum 😂😂😂
Gardrop komple ayna bir tarafı normal ayna diğer kısmı sarı ayna. Kağıtla silmekten sanırım sarı ayna olan kısım çizilmiş ufaktan :KK43:
Ben nemli mikrofiber bezle sildikten sonra kuru mikrofiber bezle üstünden geçiyorum o zaman leke kalmıyor ama nemli bezle sadece silince kuruyunca leke kalıyor

Fırında patates tavuk, pilav, cacık. Yarına da yeter diyodum bi uyandım kalanları yemiş sevgili kocam her gün yemek düşünmek işkence
Ayy al benden de okadar yapacam düşüncesi beni öldürüyor bugün patates yemeği yapayım diyorum ama onuda çok sevmiyorum tabakta yok evde iyi fikir aslında bakalım hayırlısı...genelde böyle deyince akşam kahvaltı oluyor ama :halay: :KK70:

Insan başedemediği şeylerden korkar heleki canına özgürlüğüne kastedebilecek bir olaydan o yüzden öyle hissetmen normal ama sen şuan hissettiğim için bakıp sayıyorsun bundan Önce de hissetmediğim milyonlarca depremle yaşadın ve hicbir şey olmadı bu yaşadığımızın gezegenle ilgili mümkün olduğunca normallestirmeye ve dusunmemeye çalışmalısın. Bende istanbul depreminde o kadar kötü olmuştum ki kendimi zor toparladım yine olsa yine kötü olurum tabi ama hayat neler neler olmuyor ki Yaradana sığınmak ve gerekli önlemleri alarak yaşamaktan başka bir çare yok
Teşekkür ederim mesajın icin.. Ben hiç böyle deprem oldugunu hatırlamıyorm son zamanlarda sürekli deprem oluyor o yüzden normale dönemiyorum hep deprem oluyormuş gibi geliyo bak 1 saat önce yine 3 şiddetinde oldu. Gece zaten hic uyuyamaz oldum insallah bidaha olmaz da bende bu durumu atlatırım devam ettikçe daha kötü oluyorum 😢

Teşekkür ederim mesajın icin.. Ben hiç böyle deprem oldugunu hatırlamıyorm son zamanlarda sürekli deprem oluyor o yüzden normale dönemiyorum hep deprem oluyormuş gibi geliyo bak 1 saat önce yine 3 şiddetinde oldu. Gece zaten hic uyuyamaz oldum insallah bidaha olmaz da bende bu durumu atlatırım devam ettikçe daha kötü oluyorum 😢
Haklisin bir de söyle düşün büyük depremlerden önce küçük deprem olmaz yani 4 5 şiddetinde olmaz önce büyük sonra küçük depremler olur yer kürenin yerleşimiyle alakalı o yüzden belki korkunu biraz azaltabilirsin canım inşallah biran önce geçer gider sende herkesde refaha kavuşuruz

Günaydın ❤

Sabah kahvesi benden ☕

ZeA4YK5.gif

Ayla- Ayla- deprem korkusu çok kötü biliyorum merve çok güzel şeyler demiş.

Bende diyorum ki sana biz İstanbul olarak korkuyu düşünsek bir gece uyuyamayız inan.
En kötüsü bekleniyor hepiniz biliyosunuz.
Ne zaman olacağı belli değil. Unutmuyorum ama süreklide düşünmüyorum yoksa işin içinden çıkılamaz bir durum.

Her gece bazen aralıklı hatırlatıyorum çocuklara yerde oyuncak kalmasın ki gece birbirimize gelmek zorunda kalırsak ayağımıza batmasın diye.
Dualarımızı okuyoruz napalım başka.

Takdiri ilahi göreceğimiz varsa görücez.
Hayat kısa günlerini korkuyla geçirme 🍀

X