Düzenli Evimiz & Hayatımız

sağol canım, iyiyim çok şükür çay içiyorum
çocuklar, torunum iyiler şükürler olsun torun biraz ishal olmuştu ama geçti şimdi daha iyi
benim evde bitirmem gereken işlerim var pazartesiye kadar yoğunum dün akşam biraz ütü yaptım kalanınıda bu akşam yaparım, kuran için 2 tepsi baklava yapıcaz onun için ceviz içi aldım yarım kg evdede fındık vardı akşam kırdım hazırladım
bugün onları kavurup çekicem hazır olsun

Bizim de ofiste benzer gerginlikler vardı,sakin olmakta fayda var. Bu da böyle bir dönem herhalde

Islere başlamadan koşturmaya başlamadan

Yada eskiler aklınıza geldiyse
Sınırınız tepeniz de ise

Varmisiniz beddua seansına

Benim eskilere dolu dolu beddularim var haydi bakalım içimizdeki o enerjiyi boşaltma vakti kizlarrrrrrrr

EVi topladım
Mutfağı topladım
Bazı yerlerin tozunu aldım
Banyo tuvaletin lavabo klozetlerini yıkadım
Çöpleri çıkardım
Çamaşır koydum
Robot süpürdü

Çaya indim çıkınca yemek yapıcam

Hayatımda öyle insanlar var ama inan Allahın gazabı benim edeceğim bedduadan daha büyük hiç edipde birde yüreğimi darlamayayım diyorum

çok şükür, aman herkes iyi olsun, gerisi nasılsa halloluyor bir şekilde ama en çok sen kendine iyi bak. sen iyi olmazsan, hiç kimse iyi olmaz zaten.

Allah kabul etsin, kuran var sanırım sevabı bol olsun
işlerinde kolaylıklar diliyorum Allah güç versin

Bizim de ofiste benzer gerginlikler vardı,sakin olmakta fayda var. Bu da böyle bir dönem herhalde
ben ocakdan beri kendi ana ofisimde değilim, diğer ekibe başka ofiste dahil oldum burda yönetcim falan aynı değil.

iranlı bir kaç kişi de var, ve hem işleri karışık dzensiz hem de çok entrikacılar.

ne biliyim yaş geçt,kçe insansın yanlış duzensızlık hadsizlik ... hepsine sabrı da azalıyor hem

Hayatımda öyle insanlar var ama inan Allahın gazabı benim edeceğim bedduadan daha büyük hiç edipde birde yüreğimi darlamayayım diyorum
Zamanında beddua etmedim dersem.yakan söylerim efserim

Ettim ama sonra baktım.icimde öfke büyüyor saldım gitti Rabbim en iyisini bilir ilahi adaleti sonsuz haklı haksız en iyi cezayı veren en yüce olan Allahtır ona havale ettim

Oğlanın dolabını tozunu süpürgeyle çektirdim silme suyumuda hazırladım silmeye gireşem
Silmek isyeyen peşime takılsın
4 çekmece 3 gözlü dolap kendime saat tutuyorum detaylı iç,dış,üstü arakası kapaklar detaylı silinecek hem deterjanlı su ve duru sirkeli bir suyla ile
Börülceyide haşladım süzdüm sadece doğranacak malzemeler kaldı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…