Düzenli Evimiz & Hayatımız

İşlerim bitti kahve içiyorum.
Yemek düşünüyorum.
Bu arada sinekler baya baya azaldı.
Evde de yoktuk gerçi, camdan falan giriyorduysa bilemedim.
Azaldı ya şükür.
benim de azaldı am halen var.

sonradan bir de şeyi farkettim aslında ben dün akşam. ben normalde mutfak tarafında olan havalandırma camı gıbı olan camın onune bu sene, 2 tane feslegen koymustum. tatıle gıderken kayınvalıdeme verdık almayı unuttuk, feslegen gercekten ıse yarıyordu sınekler az oluyordu ya da hıc olmuyordu bu yaz

oruç tutanların oruçları kabul olsun

ben de regl olamıyor olsam da ameliyatımdan dolayı 3 sene oruç tutmadım mesela. böyle hem vücüdu dinlendirme, hem borcları odemek derken aralarda pazartesı ve persembe tutayım dıyorum ama hep bırsey cıkıyor ya da ben unutuyorum hatta.

herkese güzel bir gün diliyorum günaydınlık olsun hepimiz için.....

bugün dunden daha ıyıyım, 2-3 gundur daha erken yatıyorum uykum dagılmasın dıye melatonını de 2 ye cıkardım kı daha derın uyuyayım dıye. ve cıdden ıyı gelıyor.

ofıste cıcek ektım bos saksıma. evde de 3 tane kucuk saksım var gıderken aldım cıcek... dıger cıceklerımı de suladım nasıl ıyı gelıyor bu sene bu ozellıgım. anlatamam

ben bulasık makınasını bosaltırken falan esım makarna yaptı nadıren olsa da mutfakta yardım eder işte.

yemek yedık topladık cıcekler derken dızı ızledık derken aksam oldu. gece yatmadan beyazları astım.

sabah, yatak topla, kahvaltı hazırlıgı, kedımın hazırlıgı, copler derken cıktım evden.

bugun de yemegım var, rahatım. yarın aksam dısarı cıkarız aylardır cıkmadık esımle. hatta evde de 3-4 gun bırbırımızı gormuyoruz 1,5 aydır agva ya gıtmedıgım ıcın. dogum gunununde bırlıkte degıldık, dısarı cıkalım dedım bakalım . persembe de pazar yapıp annemlere gıdecegım hem koyden gelenlerı alırım, hem de esıme pasta kesecekler falan işte.

ofıste cok yogundum dün, bugün daha sakin olurum şükür.

L park var 2 duba arası. çizgiyi bile ezmeyeceksin. ve bu parkı yaparken gırdıgımız yer yokus. adım adım onumuzdekı dıger adayları bekleyıp, hatta sık sık boşa alıp beklıyoruz. kaymak da stop etmek de o kadar kolay ki.

ordan cıkıyorsun rampa cıkıyorsun tekrar. hemen yanında bır yerde, kapalı park denılen otoparktakı sıstemde park edıyorsun. ellı kez ayna ayarı yapıyorsun zaten bu geri geri gitmeler, normal sürüşler, parklardaki farklı bakıs acısı derken.

bu park da bıtınce tam rampaya cıkıyorsun ve durup kalkıyorsun ordan. sonra rampa cık rampa in derken bıraz sürüp, hızlıca bır koseye gırmek ve arabayı aniden hızdayken durdurmayı yapıyorsun yola tekrar cıkıyorsun bıtıs yerıne gelıp geri geri gidiyorsun

bunların hepsini yaparken inanılmaz dönemeçler, ışıklar, senı ezecek kamyonlar, sinyaller, ani yol çalışmaları derken ve 30 u geçmeden 35 dk lık parkuru tamamlaman gerekıyor.

dersler gunluk 1,5 saat oluyor ve toplam 5 gun oluyor. sabah en yogun saatte ben egıtım alıyorum ıse daha gec gelmemek ıcın.

bu dersane hocası ıle ozel ders de aldım 3 kez. bu 2,. sınava gırmeden. zaten kursa 2,250 odedım kalınca hem zorunlu 1 ders almak zorundasın hem de sınav ucretı. sonra 1,500 x 3 ozel ders aldım . kurstaki diğer hoca ya da başka hocadan yine ders alacağım , 3 hafta ara verip 1 ders ile sınavı geçmem mümkün değil.

günaydın,hayırlı sabahlar
dün akşam yemeklerim vardı bi gün öncesinden onları yedik
bugün için kemikli et çıkardım buzluktan onunla patates yemeği yapıcam bide erişte yaparım salata ve yoğurt olur
dün akşam annemlere gittim kapalı balkonun temizledim camlarını sildim yorulmuşum kollarım ağrıyo
bu akşamda kendi evimde temizliğe başlamam lazım ilk fortmantayı boşaltıp siliyim diyorum bide kapıları silersem bugünlük yeter

Yarın misafirim gelecek. Sonra bi bahane buldu gibi salı günü haber veririm dedi ses yok hala yani çocukla yavaş yavaş yaparım yapacağımı şeyleri. Sorsam mı gelcek misin diye ayıp olur mu?
Samiyetini bilmiyorum çok samimiysen sor ama atlatmak istiyorsa bekle görüştüğün zamanda senden haber bekledim sanırım bir işin çıktı diye bir sorar konuyu açar niyeti belli olur

Samiyetini bilmiyorum çok samimiysen sor ama atlatmak istiyorsa bekle görüştüğün zamanda senden haber bekledim sanırım bir işin çıktı diye bir sorar konuyu açar niyeti belli olur
Salı günü haber veririm dedi verir de. Ama ne zaman verecek yani samimiyiz ama son zamanlar biraz kendimi çektim çünkü bazı hareketleri ters gelmeye başladı

Salı günü haber veririm dedi verir de. Ama ne zaman verecek yani samimiyiz ama son zamanlar biraz kendimi çektim çünkü bazı hareketleri ters gelmeye başladı
Daha erken diye düşünüyordur.
Belki de daha haber verecek.
Sen çocuklusun, şimdiden bilmek ona göre plan yapmak istiyorsun ama karşı taraf anlamaz ki

Kuzum gelirse buzlukta hazır birşeyler varsa onu çıkar yada hazır birşeyler al gelirsede geç olunca çocukla bir şey yapamadım dersin
Başka güne ertelerse musait değilim dersin
Samiyetiniziniz boyutunu bilmiyorum ama bir adım geri dururmanda iyilik var belki yaptığı hatayı anlar

Başka güne ertelerse zaten kabul etmycem. Buzlukta da bişey kalmadı zaten diyetteyim bişey yapma kahveye dedi ama ben olmaz misafir geliyorsa bana yiyecek dedim bakalım 1 2 saate yazarsa yazar yazmazsa da yapacak bir şey yok

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…