Düzenli Evimiz & Hayatımız

Abla bu tarif. Sadece ben suya falan koymuyorum direk kızartıyorum. Yağ kızana kadar hazır oluyor zaten.

Tatlım mayalı gibi olmuyor elbette ama biz seviyoruz çok güzel oluyor . Kısa zamanda hazır olduğu için tam benlik 😂
yalancı pişi herhalde buda :KK45: suya koymak çok mantıklı değil zaten kızartırken sıçrar

De mi, bugun tanıştık, bi kaynaşalım.
Pilates topun üstünde yuvarlanma değil miydi yav.
Bi sürü aletle cebelleştim 😃
keşke bende gidebilsem zamanım olmuyo geçen sene platese gittim ,ama zor oldu orda aklım evde kalıyodu yemek yapılcak herzamanda akşamdan yapamıyorum daha çok stres oldum, bu sene yazılmadım oyüzden işi bırakınca giderim inşallah

De mi, bugun tanıştık, bi kaynaşalım.
Pilates topun üstünde yuvarlanma değil miydi yav.
Bi sürü aletle cebelleştim 😃
Yuvarlanma sanılıyor ama değil çok faydalı ve bence zevkli pilates :super:
Dengede durma
Nefes kontrolü
Direncin artması
Zayıflama
İncelme

Evde de yaparsın ileride :super:

keşke bende gidebilsem zamanım olmuyo geçen sene platese gittim ,ama zor oldu orda aklım evde kalıyodu yemek yapılcak herzamanda akşamdan yapamıyorum daha çok stres oldum, bu sene yazılmadım oyüzden işi bırakınca giderim inşallah
platese değilya fıtnes yanlış yazmışım :KK45:

Ben de oğlum okul başlayınca boşa çıktım, kendim için birşey yapayım dedim, bununla başladım bakalım.

Yuvarlanma sanılıyor ama değil çok faydalı ve bence zevkli pilates :super:
Dengede durma
Nefes kontrolü
Direncin artması
Zayıflama
İncelme

Evde de yaparsın ileride :super:
Sevdim🤩

işimi bırakacaksın ? ne zaman ?

ben de 45'e kadar çalışmayı ve sonra eşime sigorta primimi yattırtmayı düşünüyorum

geçen sene 7,5 bu sene 10 derken nafaka ödüyor cocuguna. gostermedıklerı , yuzunu bile bılmedıgı evladına. ben onların bana yasattıklarından dolayı anne olmadım. al bu kadar parayı kendıne harca demıyor, hakkındır demıyor, aıle butcesınden gıdıyor sonucta demıyor, annene kardesler bakıyor sen de annene her ay bunu ver demıyor

demıyor da demıyor yani, ben de onun yorucu ve yıpratıcı hayatında daha az yorulmak ıcın calısmama kararı aldım. tabı bır aksılık olmazsa planım bu. yanı 3 sene daha calısmak.

sonra egıtımler, dınlenmeler, hayvan barınaklarında gonullu olmak, evde dınlenmek, ev ıslerını rahat yetıstırmek vs kendımı daha az yormus olacagım dıyorum bakalım. boyle planlar yapıyorum

ozellıkle duzenlı yuzme ve aletlı plates olan bır spor hayatını , hayatıma dahıl edecegım bu sekılde ınsallah. bunlar tabı plan ve umarım ınsallah olur

spora seneye baharda duzen verecegım ama beklemeden ama sımdı ne butcem ne de zamanım el vermıyor zaten. baslayıp stres olup ya da verımlı yapamamak benı daha cok yoracagından sımdı ıstemedım

X