Düzenli Evimiz & Hayatımız

Ulan hani orda açtın sen az yiyodun nerenle diyet yapıcan
Hahah bonus senn çok güzel ve hayırla sağlıkla yaşa ya şimdi belli saatlerde yeniyor ya o zamana kadar bekleyip acıkıyorum acıktım mı da güzel yiyorum olur ya bi daha kaçta yemek bulurum belli değil. O yüzden aldım kg eminim

Ben de elle sildiğimi daha çok beğeniyorum ama korkmuyor da değilim tehlikeli işte. Bel fıtığına en çok sebep olan faktör

Her iş gibi ona da değmiyor o an neyle iyiysen onunla yap
boş verin kızlar silin viledayla,mopla tamam elle silmek daha güzel temiz oluyo ama madalyamı takıyolar çok güzel oldu diye hastalığı ağrıyı biz çekiyoruz o halde yine her işimizi yapmaya çalışıyoruz,kimse sen hastasın bugünde yemeği ben yapım bulaşıkları ben hallederim diyomu benimkiler demiyo olduğu kadar ben hatta şu ıslak havlu takılan moplardan almak istiyorum günlük silmek için kullanan varmı ?

Ablacım al kullan sen bi de dışarda çalışıyosun her şey ayaklarına geliyo senin paşa gönlün nasıl isterse öyle olsun artık.

Ben de hep silemiyorum zaten. En çok mutfağı elle silerim çünkü masa sandalye mopla daha zor oluyor

aynen canım alıyım diyorum günlük geçerim hafta sonlarıda genel temizlik yapıyorum zaten
onlarda belli bi marka varmı mandallı olanların hepsine uyarmı ıslak havlularda

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…