Düzenli Evimiz & Hayatımız

Allah şifalar versin canım çok geçmiş olsun , benimde teyzemin torununun kızı var oda down sendromlu doğmuştu daha bebekken kalp ameliyatı oldu şimdi 14 - 15 yaşlarında

günaydın ,hayırlı sabahlar
servisimiz bu hafta yok dün arabayla geldim bugün oğlumda araba bende minübüsle geldim çok kalabalık hem okul hem iş saati hala yolcu almaya çalışıyo yer yok daha nereye almaya çalışıyosun diye söylendim şöföre
servis velinimetmiş bizim çalışanların çoğu gece gelicekler gemi gündüz seyire çıkıyo deneme yapıyolar denizde açılıyolar
akşam geliyo mecburen çalışanlarda gece geliyolar biz bi kaç kişi gündüz o yüzden servis gececilere var bize yok
inşallah bi an önce normale döner

Ben sizi hiç tanımıyorum. Kaç yaşındasınız ne iş yapıyorsunuz merak ettim :)
selamlar

2 ay oldu sanırım, aranıza katılalı :)

41 yasındayım, ozel sırkette dıs tıcaret uzmanıyım, 4 senelık evlıyım, 2. evlılıgım, cocugum yok, ıstanbulda yasıyorum, ıkızler burcu yukselen basak.

memleket Niğde Aksaray ama Adana da buyudum.

bır kedim var.

Çok memnun oldum

Çok geçmiş olsun abla

Benim kışlıklar da çıktı ama burada öğlen bile hırkası durulmuyor artık

hanımlar selamlar

hafif uykulu, bas agrılı, gribe yakalanma modu ile keyifsizim bugün. işe de geldik mecburen. zaten haftaya kontrollerim var, rapor alıp gelmemezlik yapmayım dedim

çöpleri cıkardım, kedilerin kumları -mamaları ugrastım, kucuk kedıyı bıraktım kaynanama, banyoyu toparladım temızledım, bulasık makınasını bosalttım, bulasık sepetını temızledım ıyıce, yatak topla ve gel işe...

akşam yemek yapıp, gorumceme cay ıcmeye gıdecegız, yan daırede zaten ama hem bızım tadılatlar, hem esımın hayatında ılk kez bıraz aılesınden uzak duruyor psıkolojısı ıle 5-6 aydır evlerıne gıtmedık, aılecek de bayramda gorustuk, eskıden haftaıcı bıle onlara gıderdık, ben aksamları temızlıki yemek, esım mesaı yapıyor ya tadılatın yorgunlugu derken gorusmuyoruz buaralar.

gerçi 20 agustos tatıl donusunden beri, anneme bıle gıdemedim, ekstra cok yogunuz buaralar. persembe gıdecegız ıste hem domates sos malzeme alacagım, hem TV alacagız kardesımden.

aksam camasır katladım, bır de bıraz fındık cevız kırarken dızı ızledım, uzun zaman sonra esımle evde sakin bir akşam iyi oldu.

akşam terzi arkadaşıma ugrayacagım fermuar vs ufak tefek parcaları bırakacagım.

Bende 29 yaşındayım 30 a ramak kaldı.
Çalışmıyorum
Biri yanımda biri cennette 2 çocuğum var
Kayseriliyim ve burada yaşıyorum
çok gençsiniz maşallah.

kaybınız ıcın uzuldum Allah sizi cennette kavustursun insallah ve bu dunyadakı cocugunuz, hayırlı bır evlat olsun ınsallah

ben Kayserıde okudum unıversıte, cok severım 2001-2005 yıllarım, genclıgım ordaydı yani.

Allah razı olsun

Ya Kayseri güzeldir valla şimdi bende şehir dışındayım bi kez daha sevdim memleketimi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…