Düzenli Evimiz & Hayatımız

Canım kadınlar. Kuzenimin 3 yaşında kızı bir kaç gün içinde kalp ameliyatı olacak bugün yatış yaptılar. Dualarınıza onu da eklerseniz sevinirim. Hatırlarsanız doğduğunda da yoğun bakım süreci olmuştu down sendromlu meleğimin o zamanda dua etmiştik hep birlikte 🥺
Allah şifalar versin canım çok geçmiş olsun , benimde teyzemin torununun kızı var oda down sendromlu doğmuştu daha bebekken kalp ameliyatı oldu şimdi 14 - 15 yaşlarında

günaydın ,hayırlı sabahlar
servisimiz bu hafta yok dün arabayla geldim bugün oğlumda araba bende minübüsle geldim çok kalabalık hem okul hem iş saati hala yolcu almaya çalışıyo yer yok daha nereye almaya çalışıyosun diye söylendim şöföre
servis velinimetmiş bizim çalışanların çoğu gece gelicekler gemi gündüz seyire çıkıyo deneme yapıyolar denizde açılıyolar
akşam geliyo mecburen çalışanlarda gece geliyolar biz bi kaç kişi gündüz o yüzden servis gececilere var bize yok
inşallah bi an önce normale döner :KK45:

Ben sizi hiç tanımıyorum. Kaç yaşındasınız ne iş yapıyorsunuz merak ettim :)
selamlar

2 ay oldu sanırım, aranıza katılalı :)

41 yasındayım, ozel sırkette dıs tıcaret uzmanıyım, 4 senelık evlıyım, 2. evlılıgım, cocugum yok, ıstanbulda yasıyorum, ıkızler burcu yukselen basak.

memleket Niğde Aksaray ama Adana da buyudum.

bır kedim var.

selamlar

2 ay oldu sanırım, aranıza katılalı :)

41 yasındayım, ozel sırkette dıs tıcaret uzmanıyım, 4 senelık evlıyım, 2. evlılıgım, cocugum yok, ıstanbulda yasıyorum, ıkızler burcu yukselen basak.

memleket Niğde Aksaray ama Adana da buyudum.

bır kedim var.
Çok memnun oldum 😌

hayırlı sabahlar,

kızlar dün akşam çok büyük bi olay atlattık ,
akşam 7 gibi misafirlerim geldi 4 bayan oturduk çayımızı içtik sohpet ettik , her şey çok güzeldi
saat 10 gibi arkadaşın eşi aradı oda kalkalım artık dedi ,arabalarıda yoktu 3 bayan onlar kızım bıraktı geldi 10 dakikalık bi mesafedeler, kızım geldi diğer misafirimizde benim diğer taşındığım sokakta oturuyo eski bi komşumuz acele etme biz seni bırakırız dedik, zaten kızımın yolunun üstünde hep beraber aşağı indik araba sokağın başında kızım alıyım siz bekleyin kapının önünde dedi , o arabaya yürürken yukardan 3 kişi koşa koşa geliyolar adamın birini kovalıyolar nerdeyse kızıma çarpıcaktı adam koşarken , dur yoksa sıkıcam diye bağırıyolar onlar polismiş biz kaldık olayın ortasında :KK43:
ben kızıma bağırıyorum elif arabaya koş bin çocuk kucağımda başka bi arabanın yanına çöktüm misafir yaşlı kadın oda yanımda polisler tam bizim karşımızda adamı yakaladılar kelepçeyi taktılar,biz hemen bahçeye koştuk
kızım kaldı arabada ne yapacağımı şaşırdım torunum kucağımda kızım orda Allah ım çok kötü bişeydi çok korktuk hepimiz elimiz ayağımız titriyo baya bi zaman kendimize gelemedik, ya kaçan adamın elinde silah,bıçak bişe olsaydı kızımın dibinden geçti onu yakalasaydı aklıma neler geldi okadar korktukki anlatamam verilmiş sadakamız varmış Allahın izniyle hiç birimize bişey olmadı ama korkusuda bize yetti az önce hemen sadaka niyetine bi öğrenci vakıfına para gönderdim .Allah kabul etsin görünür görünmez kazalardan belalardan korusun Rabbim hepimizi
Çok geçmiş olsun abla

Kışlıkları çıkaran var mı 😂 Ahseninkileri çıkardım cumartesi günü ortalık savaş alanı gibi oldu. Küçükleri saklıyordum verdim annemin komşusuna işe yarasın evde durana kadar. Bizimkiler kaldı gözüm korkuyor ütü çıkacak diye 😂
Benim kışlıklar da çıktı ama burada öğlen bile hırkası durulmuyor artık

hanımlar selamlar

hafif uykulu, bas agrılı, gribe yakalanma modu ile keyifsizim bugün. işe de geldik mecburen. zaten haftaya kontrollerim var, rapor alıp gelmemezlik yapmayım dedim

çöpleri cıkardım, kedilerin kumları -mamaları ugrastım, kucuk kedıyı bıraktım kaynanama, banyoyu toparladım temızledım, bulasık makınasını bosalttım, bulasık sepetını temızledım ıyıce, yatak topla ve gel işe...

akşam yemek yapıp, gorumceme cay ıcmeye gıdecegız, yan daırede zaten ama hem bızım tadılatlar, hem esımın hayatında ılk kez bıraz aılesınden uzak duruyor psıkolojısı ıle 5-6 aydır evlerıne gıtmedık, aılecek de bayramda gorustuk, eskıden haftaıcı bıle onlara gıderdık, ben aksamları temızlıki yemek, esım mesaı yapıyor ya tadılatın yorgunlugu derken gorusmuyoruz buaralar.

gerçi 20 agustos tatıl donusunden beri, anneme bıle gıdemedim, ekstra cok yogunuz buaralar. persembe gıdecegız ıste hem domates sos malzeme alacagım, hem TV alacagız kardesımden.

aksam camasır katladım, bır de bıraz fındık cevız kırarken dızı ızledım, uzun zaman sonra esımle evde sakin bir akşam iyi oldu.

akşam terzi arkadaşıma ugrayacagım fermuar vs ufak tefek parcaları bırakacagım.

Bende 29 yaşındayım 30 a ramak kaldı.
Çalışmıyorum 😶‍🌫️
Biri yanımda biri cennette 2 çocuğum var 🕊️🤗
Kayseriliyim ve burada yaşıyorum 😌
çok gençsiniz maşallah.

kaybınız ıcın uzuldum Allah sizi cennette kavustursun insallah ve bu dunyadakı cocugunuz, hayırlı bır evlat olsun ınsallah

ben Kayserıde okudum unıversıte, cok severım 2001-2005 yıllarım, genclıgım ordaydı yani.

çok gençsiniz maşallah.

kaybınız ıcın uzuldum Allah sizi cennette kavustursun insallah ve bu dunyadakı cocugunuz, hayırlı bır evlat olsun ınsallah

ben Kayserıde okudum unıversıte, cok severım 2001-2005 yıllarım, genclıgım ordaydı yani.
Allah razı olsun 🤗

Ya Kayseri güzeldir valla şimdi bende şehir dışındayım bi kez daha sevdim memleketimi 😂

X