Düzenli Evimiz & Hayatımız

Kızlar temizlik yapicam köklü büyük temizlik
Instagramda dolasirken denk geldi Domal diye koktuk temizleme köpüğü varmış kullandınız mi denediniz mi memnun kaldınız mı

Yada önereceğiniz ne var koltuk kanepe silmek için ???🥰🥰🥰
Domol :) yağ sökücü olan vardı ankstre için onu kullandım. Ama biraz köpürmesinden dolayı ilgi çekiyor gibi geldi bana öyle aman âman bi olayı yok pare

Domol :) yağ sökücü olan vardı ankstre için onu kullandım. Ama biraz köpürmesinden dolayı ilgi çekiyor gibi geldi bana öyle aman âman bi olayı yok pare
Bahcedeki kanepe koltuklar bütün yaz pencere açık kapı açık gelen giden baya kirlendi sileyim dedim

Geçen yıl yıkamıştık bu yıl kalsın dedim
Sanırım çok kullanan da yok memnun olan da canım benim

Instagramda dolasirken denk geldi Domal diye koktuk temizleme köpüğü varmış kullandınız mi denediniz mi memnun kaldınız mı

Duymadım paremm
temizlik yaptığımda koltukları şöyle üstten silerim hep. Asperox yüzey temizleyicisiyle

Duymadım paremm
temizlik yaptığımda koltukları şöyle üstten silerim hep. Asperox yüzey temizleyicisiyle
Bende sirke parlatıcı birazcık sıvı deterjanla silerim aynısını yapayım bari

Arap sabunu da koyuyorlar ben kokusunu sevmiyorum penyezim

Bahcedeki kanepe koltuklar bütün yaz pencere açık kapı açık gelen giden baya kirlendi sileyim dedim

Geçen yıl yıkamıştık bu yıl kalsın dedim
Sanırım çok kullanan da yok memnun olan da canım benim
Annemde bulaşık makinası tabletini sıcak su da eritir sonra üstüne soğuk su ekler ılıtıp onla siler. Güzelde temizlediğini söyler dene istersen canım

Parem ben bulaşık tableti ile silerdim hep. En son arap sabunu ile sildim çok güzel oldu. Kokusunu sevmiyorsan başka bir aroma kat biraz içine kalmıyor koku

Canım kadınlar. Kuzenimin 3 yaşında kızı bir kaç gün içinde kalp ameliyatı olacak bugün yatış yaptılar. Dualarınıza onu da eklerseniz sevinirim. Hatırlarsanız doğduğunda da yoğun bakım süreci olmuştu down sendromlu meleğimin o zamanda dua etmiştik hep birlikte 🥺

Canım kadınlar. Kuzenimin 3 yaşında kızı bir kaç gün içinde kalp ameliyatı olacak bugün yatış yaptılar. Dualarınıza onu da eklerseniz sevinirim. Hatırlarsanız doğduğunda da yoğun bakım süreci olmuştu down sendromlu meleğimin o zamanda dua etmiştik hep birlikte 🥺
Rabbim yanında olsun Sağlıkla sorunsuz kalıcı şifalarla çıksın ameliyattan ve sağlıkla evine sevdiklerinin yanına dönsün kuzucuk🤲🥰🌻

Parem ben bulaşık tableti ile silerdim hep. En son arap sabunu ile sildim çok güzel oldu. Kokusunu sevmiyorsan başka bir aroma kat biraz içine kalmıyor koku
Makine vardı loracim kardesime vermiştim temizliğe kadın geliyor oda o bozmuş iyi oluyordu sildikten sonra üstünden çekmek

Arap sabunu içine yumuşatıcı gibi bir şey katayım bari kokusunu alsın

Lavanta yağı yada farklı çiçek kokuları damlatiyorlar öyle bir şey yapayım

Saolasin kuzum👍🌺⚘❤

X