Düzenli Evimiz & Hayatımız

Kızlar bonusa da attım şimdi. Bu sayfada yok yok. Ben biraz bitkiselciyim. Kendisi yüksek lisans yaptı bu alanda baya tecrübeli, geri dönüşler çok iyi. Mesela bi kav mantarı kremi var yani yok yok her şeye iyi geliyor. Bende aldım sezeryan dikişime sürdüm 2 kere resmen kayboldu izi az bişey kaldı. Yanık izi vs iyi geliyor. Ve çok şeye. Reklam yapar gibi oldum

hacamatçı abla da kuyruk sardırıyor ağrıyan kan çıkmayan yere şifa demek

selamlar

ilk defa variz kırmızı cızgıler goruyorum kendımde.

buna ne uygulamam lazım ?

Takip ediyormuşum da hiç görmemişim gönderi falan benle etkileşmemiş
Ablam senin gibi o demişti bu sayfayı

Takibe aldım bende swetimm hiç rastlamadım bu sayfaya. 4 arkadaşım takip ediyormuş

valla gidecek güvenli köyler, oraya gidecek maddi durum da bırakmadılar ki bize, bu şehirlerdeki her türlü zorbalıktan kaçalım..

maalesef resmen ben de bu sabah bir taksciyi, şikayet ettim. indirmeye çalıştı, olmadı yolu uzattı ve 100 tl daha fazla ödedim resmen. en basit tehlike bile, bu oluyor resmen artık hayatlarımızda

Allah hepimizi korusun, iyi insanlara denk gelelim.

selamlar

ilk defa variz kırmızı cızgıler goruyorum kendımde.

buna ne uygulamam lazım ?
Valla bilmiyorum ama bu kav mantarı kremi işe yarayabilir isterseniz instagramdan yazın yardımcı oluyor. Çatlaklara falan öneriyor belki varise de iyi geliyor olabilir

Bu hafta az ısınacak burası sonraki haftaya inşallah tek çıkardığım battaniye

hepsini mi verdin saklayaydın bir süre daha lazım olursa

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…