Düzenli Evimiz & Hayatımız

gözlerim doldu okurken sanki oradaydım gibi canlandı gözümde. Yine ki Allah a şükür bir şey olmamış. Allah korusun bir daha Rabbim boyle korkular yaşatmasın inşallah 😔

papatyamm papatyamm [/USER]

buarada size guzel haberım var, kedıye bır yer buldum nıhayet. eminönunde bır handa ısyerı. ordek, tavsan ve hatta kedı.. ıstyerınde bakıyor adam.

cumartesı goturecegız ama ıcım buruk, alıstım yavruya ama onun daha ıyı olması ıcın vermem lazım. battanıye emıyor bazen kucagımda, hatta tenımı emmeye calısıyor son zamanlarda bana alıstı ıyıce.

sabah ordan hem soba alacagız eve, hem kedıyı bırakacagız sonra benım doktor ve arkadas bulusmam. ev ıslerım var. annemle domates sos yaparız pazar gunu muhtemelen. yanı agva yok ama yıne yogun bır haftasonunda olacagım.

bu haftaıcı esım evdeyken, banyoda nezamandır sızıntı olan yerlere sılıkon ceksın, mutfak mermerım kırılmasın dıye altına yukseltıcı falan yapacak bu da zamandır beklıyor. annesının banyoda 1 aydır bekleyen camasır makına tesısatı var .. agva ıcın ugrasıyor evdekı ıslerı bırakıyor aylardır. onları yaptıracagım. ben de sonrakı haftasonu gıderım agva ya artık.

haftaya haftaıcı hem dıyetısyen, hem erken menopoz kontrollerım baslayacak, mamografi, kemik taraması vb...

pera palas 2 sezonu da ızledık 2 haftadır, tavsıye ederım hanımlar. aklıma gelmısken. DEHA dizi guzel. gecen seneden BAHAR, TAS KAGIT MAKAS, INCI TANELERI, KIZIL GONCALAR ızlıyordum.

Okula falan çıkmadım.
Kafam yeterince bozuk tatsız bir gündeyim.
Oturdum çanta modelleri izledim herkes fırtınayı başka türlü dindiriyor.

Günümün içine kimsenin etmesine izin vermek istemiyorum.

Kalktım evi 1 saat toplayıp ablama gidicem yanıma alırım iplerimi bakim ne başlarsam artık
hayırdır, neden böylesin...

anlatmak istersen, burdayız .

dua yolluyorum sana

Okula falan çıkmadım.

Kalktım evi 1 saat toplayıp ablama gidicem yanıma alırım iplerimi bakim ne başlarsam artık
Bende çanta yada örgülere vermiyorum da bahçeye atıyorum.kendimi kış mevsimi ise o zaman örgüye veriyorum kendimi

Aynen kimse günümün icine etmesin diyorum ama illaki ediyorlar doluyum bonus

Ama yaşayıp gidiyoruz iste bugünleri aratmasin mevlam diyerek

Okula falan çıkmadım.

Neye canın sıkıldı bonusum ?

Bende çanta yada örgülere vermiyorum da bahçeye atıyorum.kendimi kış mevsimi ise o zaman örgüye veriyorum kendimi

Aynen günüme kimse icine etmesin diyorum ama illaki ediyorlar doluyum bonus

Ama yaşayıp gidiyoruz iste bugünleri aratmasin mevlam diyerek

İçine edip kendi hayatlarına devam ediyorlar ya pare biz niye canımızı sıkıcaz ben de devam ediyorum.

Arkadaşlarımla buluşcaktım gitmedim canım istemiyo en azından evden çıkıcam şu kafayla durmak istemiyorum.

İçine edip kendi hayatlarına devam ediyorlar ya pare biz niye canımızı sıkıcaz ben de devam ediyorum.

Arkadaşlarımla buluşcaktım gitmedim canım istemiyo en azından evden çıkıcam şu kafayla durmak istemiyorum.
Ne güzel çok dolaş kafan dağılsın

Çıkıp gezip dolaşmak bile iyi gelir ben gidemiyorum gittiğim tek dışarı bahçenin köşesi

Tadını çıkar Bonusum benim içinde gez dolaş ..👍👍

hayırlı sabahlar,

kızlar dün akşam çok büyük bi olay atlattık ,
akşam 7 gibi misafirlerim geldi 4 bayan oturduk çayımızı içtik sohpet ettik , her şey çok güzeldi
saat 10 gibi arkadaşın eşi aradı oda kalkalım artık dedi ,arabalarıda yoktu 3 bayan onlar kızım bıraktı geldi 10 dakikalık bi mesafedeler, kızım geldi diğer misafirimizde benim diğer taşındığım sokakta oturuyo eski bi komşumuz acele etme biz seni bırakırız dedik, zaten kızımın yolunun üstünde hep beraber aşağı indik araba sokağın başında kızım alıyım siz bekleyin kapının önünde dedi , o arabaya yürürken yukardan 3 kişi koşa koşa geliyolar adamın birini kovalıyolar nerdeyse kızıma çarpıcaktı adam koşarken , dur yoksa sıkıcam diye bağırıyolar onlar polismiş biz kaldık olayın ortasında :KK43:
ben kızıma bağırıyorum elif arabaya koş bin çocuk kucağımda başka bi arabanın yanına çöktüm misafir yaşlı kadın oda yanımda polisler tam bizim karşımızda adamı yakaladılar kelepçeyi taktılar,biz hemen bahçeye koştuk
kızım kaldı arabada ne yapacağımı şaşırdım torunum kucağımda kızım orda Allah ım çok kötü bişeydi çok korktuk hepimiz elimiz ayağımız titriyo baya bi zaman kendimize gelemedik, ya kaçan adamın elinde silah,bıçak bişe olsaydı kızımın dibinden geçti onu yakalasaydı aklıma neler geldi okadar korktukki anlatamam verilmiş sadakamız varmış Allahın izniyle hiç birimize bişey olmadı ama korkusuda bize yetti az önce hemen sadaka niyetine bi öğrenci vakıfına para gönderdim .Allah kabul etsin görünür görünmez kazalardan belalardan korusun Rabbim hepimizi
ay çok geçmiş olsun, korkuyla okudum valla

Allah hepımızı korusun , ne olaylar oluyor neler ve anlık. benım mahallemde kadın dovuldu boyle, tanımıyoruz mahalleden bıle degıl, ben polısı aradım, sabaha karsı elı sopalı adamlar , bır adamı dovmeye gıdıyordu bagrıs cagrıs uyandık. maalesef bu sene buna benzer cok seye denk geldım A

ve resmen travma bunlar, ınsan hep tedırgın oluyor lutfen dua edıp, kendını toparlamaya calıs canım. verılmıs sadakanız varmıs, cok gecmıs olsun.

ki sadaka da vermıssın , Allah kabul etsın, belalardan uzak tutsun ınsallah.

Allah korumuş ablacığım çok geçmiş olsun

Allah polislerimize güç versin

Ortalık suçlu kaynıyor dün gencecik Şeyda polis gitti hapiste yatmasi gereken pislik Şeyda yi toprağa yolladı

Tekrar geçmiş olsun
Allah korudu parecim çok korktuk çok yaşamak çok farklı
şeyda polisimiz için için yandı zaten eşide polismiş daha gencecikler su gibiymiş ikiside
Allah fırsat vermesin kötülere günahsız insanlar ölüyo yok yere :KK43: :KK43:

Okula falan çıkmadım.

O zaman kendimize, iyi gelen şeylere odaklanma günü olsun bonusumm :KK19:

gözlerim doldu okurken sanki oradaydım gibi canlandı gözümde. Yine ki Allah a şükür bir şey olmamış. Allah korusun bir daha Rabbim boyle korkular yaşatmasın inşallah 😔

papatyamm papatyamm [/USER]
amin canım bende hala düşündükçe ağlıyorum gözümün önünden gitmiyo yaşadıklarımız ,dehşet bişeydi kızım tek te olabilirdi çocuğuyla dahada korkardı artık onu yalnız göndermem aşağıya arabaya kadar geçiririm
Allah kimseye yaşatmasın duasız yere basmamak lazım

ay çok geçmiş olsun, korkuyla okudum valla

Allah hepımızı korusun , ne olaylar oluyor neler ve anlık. benım mahallemde kadın dovuldu boyle, tanımıyoruz mahalleden bıle degıl, ben polısı aradım, sabaha karsı elı sopalı adamlar , bır adamı dovmeye gıdıyordu bagrıs cagrıs uyandık. maalesef bu sene buna benzer cok seye denk geldım A

ve resmen travma bunlar, ınsan hep tedırgın oluyor lutfen dua edıp, kendını toparlamaya calıs canım. verılmıs sadakanız varmıs, cok gecmıs olsun.

ki sadaka da vermıssın , Allah kabul etsın, belalardan uzak tutsun ınsallah.
amin canım çok sağol
evet çok kötü şeyler geçirdik hamdolsun hiç birimize bişey olmadı olabilirdide Rabbim korudu, yani polis ve kovaladıkları kişiyle aramızda 2 mt. var yok bi oraya bi buraya koşuyolar ben çocuk kucağımda ne tarafa gitsem diye şaşırdım çöktüm bi arabanın dibine korkudan en azından silah atarlarsa bize gelmesin diye Allahtan çabuk yakaladılar bide adamın elinde heralde bişe yoktu yoksa o rastgele ateş atardı ondan çok korktum polisler bilinçli kolay kolay silah sıkmazlar

Akşam üzeri banyoyı temizledim oturdum çay içmeye belim ağrımaya başladı oturduğum pozisyon da iyice fena yaptı uzandım bir şey yapamadım.

Geçmiş değil sadece tetikte bekliyor birden ağrı vuruyor.
İnstagramda bi sayfa var bitkisel şeyler yapıyor öneriyor. Kuyruk mix kremi var anneme de almıştım bel ağrısına falan çok iyi geliyor. İstersen atayım bak bi sayfaya
Çok haklısın bu konuda. Eskiden kafama takıp durur sürekli kurardım şimdi diyorum ki ne canımı sıkacam bunlar için

X