Düzenli Evimiz & Hayatımız

Gonulmeyvesi oğlun nasıl oldu canım
Boynunda yaklaşık bir buçuk haftadır şişlik vardı o beni huzursuz etti onu da söyledim doktora onunla ilgili de baktı
Yani tam anlamıyorum tabi ama normal olmayan her değere baktım o da moralimi çok bozdu ne yapacağımı bilemiyorum kontrole se cuma çağırdı çok uzun geliyor şuan
Oğlum eski enerjisine geri döndü elhamdülillah
Ama kötü bişey söyler diye çok korkuyorum dua edin olur mu
Sürekli ağlamam geliyor iyi değilim

Evet bugün kursumuz başlıyor ilk gün temizlik yapcaz galiba
Hadi bakalım bismillah kolay gelsin canım
Abla dün kan testi verdik şimdi de sonuçlara baktım bazıları normal değil içim çok sıkıldı
Doktor bi baksın hemen düşürme kendini
Gönülüm sıkıntın feraha dönüşsün. Allah oğluna tez vakitte kalıcı şifalar versin. Kendini üzüp moralini düşürme. Doktor bi görsün. Dua edip sabırla cuma günü bekle İnşaAllah

Gönül sıkma canını doktor bi görsün kendi kendine evham yapma rabbim yardımcın olsun inşallah doktor bir şey yok der

Gönülcüm o şişlik kulak arkası tarafında mı? Hasta olunca lenf bezleri şiş kalıyor bazen muhtemelen odur

Akşam planladığını yapmışsın ipek ne güzel eline sağlık
Sağ ol bonusum. Buraya yazmasam yapamazdım.
Teklif ettiğimde iyiydim akşam çocuklar uyuduktan sonra bana da bir uyku geldi "sakın ipek sakın uyuma hem milleti davet ediyorsun hem uyuyacak mısın ?"dedim. gittim elimi yüzümü yıkadım bir maske yaptım.
Yani işin özü buraya yazmak iyi bir şey azizim

Yarın geldi seninle kıyafet ayıklaması yapalım mı cici kız
Dün giremedim kuzum ya. Yaptın mı sen ?
Allah şifa versin canım . Kötü düşünme önemli bişey değildir inşAllah

hemen moralini bozma , gönül Allah ın izniyle bişe çıkmaz
benim torunda el ayak hastalığı olmuş çocuklarda oluyomuş ,elleri ,ayakları, bacak araları su toplamış gibi kıpkırmızı
geçicek inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…