Düzenli Evimiz & Hayatımız

Ayyy, zati çok duygusalım beni ağlattın :KK74::KK200: Ben de seni çok seviyorum 💞💜❤️
Ağlama ağlama. Hep gül inşallah kızınla beraber 💕🥲
Tek tek küçük sandıklarımız bütünde çok iş oluyor yerden çöp kaldırsak kıymeti var biz kaldırmazsak sonsuza kadar orda kalır çünkü
Doğru dedin bak
Tek tek bende yazamıyorum

Hatta uzun zamandır yazamıyorum tek tek yazarsam uzun diye okuyan olmaz diye yada destanin başka bir şey boyutu olur diye 🙄🙄🙄

Geçen yazdım sildim...hahhahah🤣🤣

Kendim okudum anaaa uleynnn bunları ben mi yaptım dedim düşün yani ben bile ne yapmışım diye kendime inanamadım

🤣🤣🤣🤣🤣

Bugün yazayım. bilmem ki 3 e mi bölsem yoksa akşam bütün günümü yazsam hahahhahah

🤣🤣🤣🤣
Yok ya yazınca iyi oluyor işte bi çok iş yaptım sanıyor insan. Yani ben 😁
Yazayım bugün ama okumazsaniz fena döverim :KK67::KK67:

Hem kimse kocasına yollamasın yahu :sinirli::sinirli::KK4::KK4:

Benim yollayicagim kimse yok anama desem az yapmisin der babama desem yarın bahçenin şurasını iki kez sula der 😔

Uleynnnnnn şu koca nerde bulunur bulun getirin hele :KK61::KK61::KK61:
Aman kocayı nörcen boşver allasen

🌱Gardırop komple boşalttım sildim yerleştirdim
🌱esim oturma odasnn duvarını sildi bez yikama işi bendeydi
🌱çamaşır katladm
🌱çamaşır yikadm
🌱astim
🌱Erzak dolabini temizledim
🌱yesil mercimek çorbası yaptm
🌱Bardakları dün çamaşır suyu yapip makinede deterjansiz calistirmistim. Bardak dolabını silip onlari yerlestircem

Geçici bana yazabilirsin kocan sayılırım 🤪:KK70: getirsek iyi mi kötü mü bilemedim ki😂😂 hayırlısı en güzeli öküz olmayani çıksın karşına 🥸
Amin kocacım amin 🤲🤲

Hayırlı kocalar 🤲🤲🥰

Kadere bak be kocam dediğim biri var ve kocam dediğim birinden hayırlı kocalar diye dua ediyorum :KK70: :KK70: :KK70:

Hahha esra erol programı gibi oldu hayatım :eek::eek::eek::eek:

Töbe yarabbi :KK57:

Ağlama ağlama. Hep gül inşallah kızınla beraber 💕🥲

Doğru dedin bak

Yok ya yazınca iyi oluyor işte bi çok iş yaptım sanıyor insan. Yani ben 😁

Aman kocayı nörcen boşver allasen
Aman bende aynısı diyorum koca neymiş diye boşver diye ama Aktif Lora Aktif Lora durdurmuyor beni :63::63:

X