Düzenli Evimiz & Hayatımız

Nerde kaldın çay içiyorum ben dünkü at gibi yürüyüşün yüzünden bacaklarım fena ağrıyor uzattım oturuyorum örgüm de kaldı karşı koltukta
Sabahtan hevesli hevesli başladım öğretmen aradı 😶‍🌫️ kaldı şimdi yapmicam bisi 😪
Alışılir miki o yürüyüşe 🤣hergun iyi olur aslında. Bize bir olta Lazım dün telefon kalmış aynen öyle kalkmamak için kaç saat çocukları bekledim gfjdkdkm

Sabahtan hevesli hevesli başladım öğretmen aradı 😶‍🌫️ kaldı şimdi yapmicam bisi 😪
Alışılir miki o yürüyüşe 🤣hergun iyi olur aslında. Bize bir olta Lazım dün telefon kalmış aynen öyle kalkmamak için kaç saat çocukları bekledim gfjdkdkm
Olta örneğin hoş oldu miki

Yaa mesajları okudum da yaptığınız işleri tek tek yazmanız insanı gaza getiriyor harbi 😁 bende yazcam 😂

Bugün kahvaltıya teyzem annem ve kuzenim gelecek. :) ama ben hala yataktayım
Tek tek bende yazamıyorum

Hatta uzun zamandır yazamıyorum tek tek yazarsam uzun diye okuyan olmaz diye yada destanin başka bir şey boyutu olur diye 🙄🙄🙄

Geçen yazdım sildim...hahhahah🤣🤣

Kendim okudum anaaa uleynnn bunları ben mi yaptım dedim düşün yani ben bile ne yapmışım diye kendime inanamadım

🤣🤣🤣🤣🤣

Bugün yazayım. bilmem ki 3 e mi bölsem yoksa akşam bütün günümü yazsam hahahhahah

🤣🤣🤣🤣

Hatta uzun zamandır yazamıyorum tek tek yazarsam uzun diye okuyan olmaz diye yada destanin başka bir şey boyutu olur diye 🙄🙄🙄

Kendim okudum anaaa uleynnn bunları ben mi yaptım dedim düşün yani ben bile ne yapmışım diye kendime inanamadım

🤣🤣🤣🤣🤣

Bugün yazayım. bilmem ki 3 e mi bölsem yoksa akşam bütün günümü yazsam hahahhahah

🤣🤣🤣🤣

NE demek okurmuyuz iş yazanı sonuna kadar okuyorum hatta aynısını ertesi günlerde de yaparsa daha yeni yapmıştın diye de darlıyorum

🤣🤣🤣🤣🤣

🤣🤣🤣🤣
Yaz yaaa manas destanı değil pare destanı olur🤪

X