Düzenli Evimiz & Hayatımız

Selamlar ben bir kışlık yapmaya gttim bir daha gelemedim günlerce süren sebepsiz bir baş ağrısı bı can sıkıntısı dünyadan uzaklaştım resmen neler yapıyorsunuz burda en azından akşamları artik serin biraz beni çok mutlu eden şey bu şu an gerçekten eridik bu yazz
Geç başladık gune kahvaltı yapıldı mutfak toplandı bir posta çamaşır atıldı
Ev toplanacak genel işler filan ama basım ağrıyor geçmiyor

Az mı su içiyorsun ben de su içmeyince oluyor baş ağrısı

İyi günler hanımlar,
2 gündür evdeyım dün pazara çıktım, turşuluk salata ve sivri biber aldım akşam onları kurdum sirkem kalmamış şimdi gidip alıcam, 3 kg barbunya aldım onu temizlemem lazım, bu saatte kadar kahvaltı yaptım, ütü yaptım
Dün evi toplayıp süpürmüştüm, banyoyu da yıkadım, şimdi dışarı çıkcam faturaları yatırıcam, kasaba uğrıcam yarın Şile'ye gıdıcez inşallah sabahtan kahvaltı ve sonra mangal için bişey ler almam lazım
Benim yine belim tutuldu 3 gündür çok ağrıyor kas gevşetici ve ağrı kesici içiyorum inşallah çabuk geçer

Geçmiş olsun kolay gelsin

Abla geçmiş olsun yılculuk falan yoruldun bu ara

Kolay gelsin abla kendine de dikkat et

Kızım bu dönem anasınıfına başlayacak ve sabahçı gurubuna dahil oldu henüz bişey söylemediler neler alınır bazialri dedi listedeki herşeyi almayın gereksiz seyelrde var diye ilk defa gideceği için ikimizde acemiyiz ve tabi sabahçı olması beni baya gerdi nasl uyanır bilmiyorum sabahları babası bırakacak öğlen ben alacam o şekil düşündük tek avantajı okul yakın eve

Dün gece inanılmaz şiddetli bir rüzgar vardı ağaçlarda ki armut ve elmaları dökmüş hem olgun değil hemde düştüğü için zedelenmiş olunca ayıp olur diye komşulara da veremedim kurabiye için rende yapıp buzluğa atacağım bir kısmını başka nasıl değerlendirebilirim fikri olan var mı

Geçmiş olsun abla dikkat et

Okuldan liste verirler bazıları da markada yazıyor ama orta standart almak iyidir

Şeftalı gibi komposto yap içime kuru üzüm at konserve gibi vakumla

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…