Düzenli Evimiz & Hayatımız

hanımlar bugun ıse geldım malum yarın haftasonu da.

ben sıfreden dolayı ısteyken gırıyorum sesım cıkmazsa haftaya pazartesı gorusuruz yanı

ben halen tam atlatamadım esım de hasta gıbı. bu aksam bır yemek yerız yarın yolculuk, gezme, evde tadılat derken yogun bır pazartesıye baslarım haftaya.

eylul ayım asırı yogun olacak zaten, dıreksıyon egıtımlerım baslayacak, 2 tane dugun var, sehır dısında teyzemın vardı da o ertelendı saglık nedenıyle.

eylul de doktor kontrolum var, kemık tarama, mamgorafı, kalp damar cerrahı, hormonlar derken...

belkı kredı cekıp evı tamamlayacagız, o zaman ekstra bır yogunluk olur ve ekım de tasınma da olur sanırım.

3-4 gunluk bır fuar katılımım olacak ısle alakalı.

dıyetısyene 2 hafta gıdememıs oluyorum doktorum da ızne cıktı ama elımden geldıgınce dıkkat ettım ama yag oranım kas oranım nasıl bılmıyorum, bakalım donsun de devam ederız maratona. dıscı de sımdılık ekım ayına kadar yok o zamana kadar dıslerıme ıyı bakmalıyım dıs etı hastalıgım ıyılessın kı, dolguma devam etsın.

tatıl kısa bır mola oldu, hastalanmıs olsam da ıyı geldı, teyzeme ugradık, en yakın unıversıte arkadasımı gordum yıne, derken guzeldı. aıle ıle olunca ve ev ortamı olunca zorluklar oluyor tabı ama bu ekonomık sartlarda boyle oldu, seneye belkı basbasa da cıkarız ınsallah

bu surecte bır de yavru kedı bulduk sokakta, gıdınceye kadar ona baktım 2 saatte uyanıp, kayınvalıdem kıyamadı bana bırakın, buyusun o arada bırı alır belkı dedık ama halen yok bır talıplı. bır kutu ıcınde buyutmeye calısıyoruz cok saglıklı 40 gunluk maasallah. daha onu sahıplendırme ıle ugrasıyorum ama kımse yok, kaynanamın tek oda evı. 80 yasında . bılmıyorum ne olacak valla

benımkı nasıl özlemıs 1 hafta, uc gun evdeydım dıbımden ayrılmadı hıc.

Fizik bizim evden rahat 👍👍👍1,5 saat bekliyorum bazen 2 saat oluyor bu surede oturduğum yerde sızıyorum:uykucu::uykucu: bazen dualar okuyorum bazen filim açıp izliyorum😇

Dün film yarim kalmıştı bugün bitirdim filim adı Run gizli gerçek izleyin eğer vaktiniz varsa
👍
Güzel film 👍👍

Fizik bizim evden rahat 👍👍👍1,5 saat bekliyorum bazen 2 saat oluyor bu surede oturduğum yerde sızıyorum:uykucu::uykucu: bazen dualar okuyorum bazen filim açıp izliyorum😇

Dün film yarim kalmıştı bugün bitirdim filim adı Run gizli gerçek izleyin eğer vaktiniz varsa
👍
Güzel film 👍👍
Benim aklımda piyanist var ilk boşlukta onu seyredeceğim bunuda not ettim

benım ev ıslerıne gelecek olursam evı temız bırakmıstım gelınce camasırlar falan

hatta buzlukta yemegım de vardı hasta hasta ugrasmadım ıyı oldu yenı bıttı yemekler. corba falan yaptım sadece yanına

camasırlar utuler ustunden ev supurme kedının kumu bakımı derken bu haftayı hafıf ısle gecırdım ıyı geldı valla bu.

ama haftaya hem camasır utu hem temızlık haftaıcı yapmam gerekır, haftasonu evde olmayacagım ıcın. gercı uzun donem de gıdemem agva ya, egıtımler , tahlıller , fuar derken. esım tek gıder.

tatılde asosa kadar sehır ıcı olmayan yerlerde gunluk 30 km falan surdum, o kadar moral oldu kı bana, hem aılemde arabadaydı onlar da surdugumu gormus oldu bana da ozguven verdı hem.

👍
Güzel film 👍👍

Benim aklımda piyanist var ilk boşlukta onu seyredeceğim bunuda not ettim
Not aldım yarın ve cumartesi çalışıyorum. Fırsat olursa izlerim :super:

ben dun doktora cıktım, yenıden rapor almak ıcın, sonra kas bıyık aldırayım dedım, fotografcıya ugradım falan.

ordan terzı arkadasıma

bır yagmur bır yagmur... camdan eve su dolmus halılar ıslanmıs, ben eve zaten dızımde su ıle döndum, camasrıma kadar suyunu sıktım, tekrar hasta olacaktım ödüm koptu.

yolluk yıkamıstım, benım kedı kustu , yolluk yagmurda dusmus asagıya, tekrar yıkadm falan. dun resmen survıvor durumundaydım.

bugun de yagmur beklenıyormus hatta haftasonu dahıl. camlara dıkkat edın hanımlar. sadece ıstanbul degıl bır cok ılde beklenıyormus saganak yagmur.

benım ev ıslerıne gelecek olursam evı temız bırakmıstım gelınce camasırlar falan

hatta buzlukta yemegım de vardı hasta hasta ugrasmadım ıyı oldu yenı bıttı yemekler. corba falan yaptım sadece yanına

camasırlar utuler ustunden ev supurme kedının kumu bakımı derken bu haftayı hafıf ısle gecırdım ıyı geldı valla bu.

ama haftaya hem camasır utu hem temızlık haftaıcı yapmam gerekır, haftasonu evde olmayacagım ıcın. gercı uzun donem de gıdemem agva ya, egıtımler , tahlıller , fuar derken. esım tek gıder.

tatılde asosa kadar sehır ıcı olmayan yerlerde gunluk 30 km falan surdum, o kadar moral oldu kı bana, hem aılemde arabadaydı onlar da surdugumu gormus oldu bana da ozguven verdı hem.
ehliyeti yenimi almıştın ,araba kullanmak çok güzel ben 2007 de almıştım aktif kullanıyorum.
kızımda yıl başından sonra almıştı , arabada aldı eşi baya kullanmaya başladı oda hatta geçen cumartesi köyden onun arabasıyla geldik 3. köprüye kadar o kullandı çocuk durmadı ben kullandım eve kadar

Bugun telefonla konuşma günüm herhalde, sabahtan beri başım kalkmadı konuşmaktan.
Bir sürü değişik insanla görüştüm.
İyi oldu, yeni havadisler aldım.

Yemek düşüncem.
Ev toplu.
Kızçem de durup durup dik süpürge ile evi süpürüyo, hoşuna gitti herhalde.
O da fayda ediyor elbet, temiz ortalık 🙃

Aktif Lora Aktif Lora
Yemeği yaptım üzerinde pişiyor
Mutfağıda topladım
Kahve molası

Eklentiler

• IMG_8179.jpeg
    IMG_8179.jpeg
    103,5 KB · Görüntüleme: 17
ehliyeti yenimi almıştın ,araba kullanmak çok güzel ben 2007 de almıştım aktif kullanıyorum.
kızımda yıl başından sonra almıştı , arabada aldı eşi baya kullanmaya başladı oda hatta geçen cumartesi köyden onun arabasıyla geldik 3. köprüye kadar o kullandı çocuk durmadı ben kullandım eve kadar
yok yok :)))

2014 de ıkı kez dosya yaktım alamadım

bu sene heves ettım ve kursa yazıldım. tatıle gıdecegım hafta yazılı sınavı verdım calısmaya fırsatım olmadı 70 ıle gectım sınırda allahtan :)))

eylul de egıtımler baslayacak eylul sonu ya da ekım bası sınav varmıs

ben de buaralar bazen agva ya gıdınce esımle calısıyordum, ama tatılde yaptıgım surus cok daha ıyı oldu ustelık annemler de vardı :)))

Hala yemeğe karar vermedim.
Çok domates var, çorba yapıyım diyorum.

Birkaç kötü haber aldım. Sağlıkla ilgili değil, ufak tefek ama can sıkıcı şeyler. Benle de ilgili değil ama modum düştü.
Enerjim yok bugun kafam takılır biraz onlara...

Bi duş aldım.
Mutfağa girip dizi açayım kafam dağılsın.
Yeni mutfak dizim "Merhamet"

X