Düzenli Evimiz & Hayatımız

Merhabalar bende akşam gelemye niyet etigim anneme eşim daha öğlen olmadan alo geliyorum birazdan hazrmsnz diyor allahimm dedim ne haziri ne ben ne valiz hazır akşama plan yapmsim daha öğlen degl alo in dyirusn artı iki çocukla işi öyle gelişmiş neyse apar topar hazrlandk aldı bizi geldik koydeyiz şimdi burda rutinler aksıyor evde kimsede yok ama iş bitmiyor köyün ozeliggi biraz damda oturduk nasl serinn kuş sesleri doğa ama çocuklardan panik oldum uyuyamadım atlar düşer ne blm köye geldik yemek filan yedik misafr geldi filan yatakları serdim çocukların uykusunu beklyrm bir kahve yapacm böyle geçti günüm acele iş yaptıgm zaman basım agryo cokkk halsz oluyorum stresten herhal hiç sevmem aceleyi

Çok geçmiş olsun ahh bilirim o aşı sizisini Ağrı'da degl tuhaf bir his

Ben cokk zorlanmistm zaten adı geçince korku sarıyor beni hatrlyrm eşime sarılıp yaptrmştm hemşireler filan hepsi nasl gülüyor bana ve sonrası inanın ilk iki gün kolumu abarstsz kaldiramadim bir ağırlık bir ağrı ve kaşıntı bende alerjide var o kötü yapıyor yani içimm gdyordu resmen üstümu degstrmeye korkuyorudm iki günden sonra kaşıntı hariç diğerleri geciiyordu kasintida bı kac günde sanırım ben tek böyleyim henüz bu kdr etkilenen görmedim

Allah esirgesin bazen tekim.
Akşamları eşim işteyken
Yalnızlık pisikoljik korku yapıyor Allah'a güvenin onun korumasında oldgunuzu bilin tabi insanin eşi veya yakını yanindaysa korku en aza iner ben yanlzida yaşadım depremi 6 Şubat'ta eşimde yanımdaydı yani aradaki farkı blrm cokkkk zor süreç geçirdim kendime kabul ettirene kadar evi o bile ona göre aldım ama sonra kader dedim tevekkül etmek teslim olmak lazm rabime dedim rabim der ya size şah damarınizdan bile daha yakınım bu söze siginiyorum her zorlukta rabim korusun cümlemizi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…