Düzenli Evimiz & Hayatımız

selam hanımlar

herkese kolay gelsin

ben duş falan aldım sabah işe biraz gecikir gibi olunca, işlere koyuldum acele

ama kendime güzel bir makyaj yaptım, hatta saclarımı 1 sene sonra vakıt bulup wog maşa yapacağım resmen :)))

iş çıkışı arkadaşımla bulusacagım 2 sene sonra resmen.

arada işler, ders çalışma ile gececek zamanım tabi.

akşam 8 bucuk gıbı eve gıttım, ofiste ders calıstım, sakın ortam olsun diye, hem de eşime inat erken gıtmek ıstemedım eve. bahane yarattım yani resmen

akşam hıcbırsey yapmadan cay ıcıp dızı ızleyıp erken uyudum ıyı geldı.

sabah camasırları astım, coplerı cıkardım, kendıme yulaflı bır kahvaltı yaptım sımdı ofıste.

eve erken gıdersem utum var bıraz. yemek var, o yer evde . ben ıslerımı toparlamayalım bu hafta. evde , dısarda, ofıste, hastanede derken o kadar karısık ve yogunum ki. hayırlısı artık. arasına bır de esımın dengesızlıklerı gırınce, ımdatttt dıye bagırasım gelıyor, ama sonra bır dua, bır guzellık adımı, bır gozyası, bır kahve derken kendımı toparlayarak devam ettıgım gunlerdeyım aslında bır kac haftadır.

bakalım tatıl ıyı gelır ınsallah. sonra ay sonu evlılık yıldonumumuz. benım ruh esı olmayan ruh okuzum ne yapacak bu sureclerın hepsınde benı ne kadar yoracak, kıracak ya da mutlu edecek. gorecegız bakalım

herkese huzurlu bır gun dılerım.

ben dun sabah huzuru, bır yaralı kedıyı kurtarmak ıcın ellı farklı yerı arayarak, aksam sokaktakıler yemedıgım yemeklerı bıle goturerek, evdekı mınnosumu kucaklayarak buluyorum valla cogu zaman.

Yataklara başladım

1 buçuk saate anca geldim hızlı yapamıyorum

☘️Yatağı süpürdüm düzelttim yastık kılıflarını pikeyi çıkardım
☘️Yatak odasını topladım dolap altlarını ve yerlerini süpürdüm
☘️Robotu temizledim sildim
☘️Tozları aldım
☘️Oğlanın yatağını süpürdüm çarşaf yastık değiştim tozlarını aldım
Süpürgenin şarjını bitirdim devam edemedim
☘️Siyahlar yıkandı astım
☘️Duş aldım

Kollar gitti tabiki tost yapıyorum şimdi.
O makineye basarak süpürmek fena yapıyor

Bacimsular ben fizikte kayboldum🙄🙄

Babam ikinci katta annem üçüncü katta fizik tedavi alıyorlar Dr dedi ki şu dosyayı götür 6.kata imzalat getir dedi ..tamam dedim...

Beklerim asansör gelmez...bi çalışan vardı nereye gidecem dedi 6.kat dedim ..dedi ki ben 5.kata çıkacaktım gel beraber çıkalım dedi çalışanların kullandığı asansör var tamam dedim

Ben dedi 5.katta inecem sende bir kat sonra in oldu dedim neyse indim çıktım asansörden karanlık bir yer karşıma erkek kadın mankenler kollar bacaklar bir sürü aletler...
Tekrar inemedim asansör açılmıyor kart lazım
Kaldım orda korktum
Babamın yanında kardeşim vardı onu aradım dedim böyle boyle oda danışmada sekretere demiş güvenlik görevlisi iki kişi geldiler çıktım

Arakat varmış asansörlerin durmadığı sadece çalışanların kartla girdiği yer ..merdivenin olmadığı depo gibi bir yer ...

Ordan kısa metrajlı korku filmi yaşadım durduk yere niye benim başıma gelir böyle şeyler ya

Aman yine aksıyon yine ekşin yine ben :confused: :confused: :KK70::KK70::KK70::KK64::KK64:

Günaydınlar ben gece nerdeyse hiç uyumadim elektrik kesildi cocuklar dışarda uyumayı istemedi içeri sıcaktı vs derken sabahı ettik sabaha karşı elektrik gelmiş dalmisz 10 gibi uyandım annem kahvaltı hazrlmş yedik sonra mutfaga geçtim
Bulaşık Mknsi bitmişti yerleştirdim✅
Ocak tezgah üstü hepsi temizlendi✅
Ortalığı topladım✅
WC banyo merdivenler yıkandı✅oğlumu yıkadım yedirdim uyuttum toz filan aldım
Süpürgenin balsgina bsyler takılmıştı yıkadım kurumasni beklyrm evi supurecem duş Alaçam simdlik böyle ve dışarısı acayip sicakk 🥵🥵

Babam ikinci katta annem üçüncü katta fizik tedavi alıyorlar Dr dedi ki şu dosyayı götür 6.kata imzalat getir dedi ..tamam dedim...

Beklerim asansör gelmez...bi çalışan vardı nereye gidecem dedi 6.kat dedim ..dedi ki ben 5.kata çıkacaktım gel beraber çıkalım dedi çalışanların kullandığı asansör var tamam dedim

Ben dedi 5.katta inecem sende bir kat sonra in oldu dedim neyse indim çıktım asansörden karanlık bir yer karşıma erkek kadın mankenler kollar bacaklar bir sürü aletler...
Kaldım orda korktum
Babamın yanında kardeşim vardı onu aradım dedim böyle boyle oda danışmada sekretere demiş güvenlik görevlisi iki kişi geldiler çıktım

Arakat varmış asansörlerin durmadığı sadece çalışanların kartla girdiği yer ..merdivenin olmadığı depo gibi bir yer ...

Ordan kısa metrajlı korku filmi yaşadım durduk yere niye benim başıma gelir böyle şeyler ya

Aman yine aksıyon yine ekşin yine ben :confused: :confused: :KK70::KK70::KK70::KK64::KK64:
:KK70: ay kaybolmak korkunç bisi ama çok komik ya 🤣🤣 imdat diye bağırsaydin parem baktın olmuyor :KK70:

Kaldım orda korktum

Kaldım orda korktum

Geçmiş olsun hastaneleri çözmek gerçekten zor değişik bir duzeni planı var

Gönül pikniklerde hoş şeyler yemedim iyi gitmedi ne yapacaz böyle Hayalkuran Hayalkuran naptı acaba
Benimde 3 4 gündür iyi gitmedi dün tekrar kural koydum kendime 1 Eylüle kadar sıkı bit şekilde devam 😍🫠
Ama o kadar çok uykum var ki
Zamanlı da yattım akşam
Sabah namazı sonrası da yattım
Nerdeyse 10 a doğru uyandım
11 40 da yine uyumuşum şimdi uyandım neden böylee yaa sinir oluyorum artık
Sekerim mi çıktı kahvaltı sonrası acaba
Bide o kadar tatlı bi uyku kiiii😴😴😴😴

X