Düzenli Evimiz & Hayatımız

Güne negatiflikle başlamak istemiyorum zaten her insanın içsel sorunları var onu temizlemekle uğraşırken birde üzerimize çöp kamyonu gibi boşaltılan bir sürü çöpün altında kalımıyalım
Buna izin vermekte istemiyorum.

Son düzenleme:
Bulaşık parlatıcısi denedin mi sadece lekeli olan kısma bir kaç damla damlatip makineye atıp memnun olanlar oldu
mavı gomlek de, pas lekesi sanki.

esımın ısyerınde gıoydıgı gomlek. nasıl olur anlayamdım

bulasık parlatıxısını koltuklarda halılarda kullandım ama kıyafette denemedım.

deneyım o zaman

mavı gomlek de, pas lekesi sanki.

esımın ısyerınde gıoydıgı gomlek. nasıl olur anlayamdım

bulasık parlatıxısını koltuklarda halılarda kullandım ama kıyafette denemedım.

deneyım o zaman
Fotoğraf atabilir misin canım ?

Demeki zaman zaman herkeste oluyor iç sıkıntı veya başka sorunlar insanin elinde değil takmamak ama hepsinin geçici olduğunu bilmek bir nebze olsa rahatlatır insanı rabim sağlık huzur versin gerisi hal oluyor evi toparladım biraz çamaşır mesaisi devam bebeğimi uyutuyorum sonra ütüye geçecm ve valiz hazrlycm bı kac günlüğüne annemlere gdcm durumlar böyle şimdilik fazla temizlik yok bu gün çünkü dönüşte ev her türlü tozlanmis olur

Daha iyiyim canım sen nasılsın

eşimi evde annesi ile bırakıp, ama bu durumu annemlere caktırmadan, aılemle tatıle gıtmeye calısıyorum

plan kuruyorum, yorgun , kırgın, bır kadın olarak bırsey olmamıs gıbı yasamaya calısıyorum ozellıkle Cumadan beri.

tum fedakar kadınların dengine denk gelmesını dılıyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…