Düzenli Evimiz & Hayatımız

Hemen bugün salmaya başla derin kimseden fayda yok. Sadece kendine kahve yap sadece kendine bi tatlı yap bi yemek yap mesela.

Güzel giyin süslen otur atıyorum ne iyi gelecekse. Hepimiz buna değeriz Allahın tek yarattığı bir kulsun başka derin yok.

Allah gecinden versin bugün bişey olsa hepimize pişmanlık dolu olmamamız lazım.

Ölüme etkimiz yok ne vakit gelir Rabbimiz biliyor bize düşen korkarak beklemek değil hayatımızı güzelleştirmek.

Kesinlikle ama derin sabah uyandi
Kahvaltı hazirladim
Yedik
Ve elektrik kesilmiş öylece oturuyorum şu an

1-2 seneye daha iyi yapmayacaksın abla demişti dersin.
aynen canım zaten kendime sözüm var 2 veya 2,5 sene sonra işi bırakıcam Allah kısmet ederse
umreye gitmek istiyorum, sonrada yazları annemlere giderim istediğim kadar kalırım, turlara falan katılmayı düşünüyorum
çocuklarımla torunumla zaman sıkıntısı olmadan bi yerlere gitmek istiyorum, inşallah nasip olursa

Geleçek için mi kaygılanıyorsun ?

Derinsu fazla empatiksin galiba.
Geçirdiğin operasyonla bu süreçle alakalı da olabilir bu düşünceler.
Ben de bazen uzaktan tanıdığım insanların ölümüne aşırı üzülür, kendimi eşinin kızının vs yerine koyarım. Bu insana bu kadar üzüldüysem yakınım ölse ne yaparım falan diye düşüncelere girerim. Bu kısım tanıdık geldi.
Çok takarım kafama.
Ama salmak lazım.
Meşgale bulmak lazım.
Evet günlük hayat, çocuklar, ev, yemek, temizlik vs okey. Bunlar meşgale değil mi dersen, bahsettiğim şey bu değil. Başka birşey olmalı senin kafanı kendini meşgul eden.
Kafanı ne dağıtırsa onlarla meşgul ol şu sıra.
Kendin için ama bak.
Bulursan bana da söyle

Yine geç kalktım.
Geceleri uyuyamıyorum. Sıcak geliyor. Üst baş açınca bi serin geliyor, tekrar örteyim derken yine sıcak basıyor. Bütün gece pike ile mücadele ediyorum
Sabah uykusunu severim zaten, kalkma kaygısı olmayınca da bu saat oluyor işte

Kahvaltıdan sonra gerçekten hazırlığa girişicem.
Kafamda planladıklarımı ortaya çıkarıp bir köşeye valiz hazırlarım. Bu saatten sonra bana misafir vs gelmez, ortalıkta dursun hazırlıklarım.

Dün gece aç yattım.
Çok direndim kalkıp yememek için.
Yataktan kalkıp birşey yemek ne demek yat aşşaaa dedim uyu dedim zorladım.
Ölürsem aç ölürüm diye üzüldüm ama olsun dedim.
Şimdi yiyim, ekmek arası domates peynir isteğimdi.

Bende saat 9 da annemdeydim.
Çay içiyorum.
Şuanda.
Onlarda bebişe sallamalı zıp zıplı beşik dediğimiz odadan odaya gelebilen günlük kullanım için
gündüz falan
Almışlar hediye.
Asıl yatağı da zaten hazır oda karyola park yatak modeli. Onu benim evde yatak odasına koyarız zaten
Civilden almışlar kraft markası.
Mama sandalyesini daha önce aldılar oda civilden.

Puseti de onlar aldı geriye çocuk arabası kaldı
Tekerlekli olan
Onuda eşimle ben alcam sonbaharda .

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…