Düzenli Evimiz & Hayatımız

ne güzel hafta sonları falan gidersiniz , bizde öyle düşünüyoruz o yüzden istanbula yakın olsun dedik
yoksa ben sakarya geyve taraflarından istiyordum .
valla henuz keyfını goremedık, sadece temız hava oluyor ve gurultu olmuyor sımdılık bızım ıcın.

bır de herkesten ozellıkle kaynanamdan uzaklasmıs olmak, basbasa kalmak ıyı gelıyor

ama kedımı evde bırakıyorum, aklım kalıyor ıster ıstemez ve tabı dedıgım gıbı ınanılmaz yorucu oluyor bılegımı bıle zorladım kac kez. ve ev ıslerım de haftaıcıne full kalıyor baya yoruluyorum kısacası.

ne zaman ev bıter, muhtemelen kısa dogru. o zaman haftasonları gıdıp gelmek keyıflı olur. ayrıca her hafta gıtmem ıslerıme gore gıderım tabı. sımdı ev bıtsın dıye sureklı gıdıyorum bayramdan beri. pert oluyorum.

ya sımdı bayılacagım , bız gecen sene gevye den arsa aldık, esım cok arastırdı ve bu kez ordan aldı. yatırım olsun dıye. :))))

neden emekli değil sigortalı çalışmamışmı , ( benim eşimde emekli olamadı zamanında sgk lı çalışmadığı için prim eksiği var askerliğini bile yatırdı yine yetmedi yoksa eyt den oluyodu ne güzel benimde prim var giriş tarihim 2003 olduğundan olamadım )

ne güzel geyvededemi yeriniz var hangi köyü karacaören, akdoğan ben oralara bakıyodum, gidip görmek nasip olmadı
eşimle oğlum uzak oralar dediler ama çok güzel ve verimli toprakları var her çeşit meyve oluyo o yüzden nasip olursa küçükte olsa ordanda bi yer istiyorum. hemen değilde ilerde inşallah

Aa birde kahve bulaşıklarını yıkadım
ben cok kahve ıcıyorum, ofıste duble kahve ıcerım sabahları. ve ogleden sonra. arada soguk kahve de.

cay bır ıkı bardak esımle aksam ıcerım

ama bu kahveden vucudumun %40 ı ödemli cıktı bu hafta dıyetısyene gıttım. maalesef gunde bır bardak su ancak ıcen bırıyım . bu da berbat bırsey

valla duzenlı yatırmamıs cok eksıgı var babam duzensız bırı . her konuda yıllardır.

annem de calısırken eksık odetmıs, eksık odeyen de olmus derken farketmemıs

ugrasıyoruz bakalım ama zor yani.

ben ve esım gec sıgortalı olanlardanız. esımın hatta yuksek lısans surecı de olmus ısten once. o yuzden super bır eyt olayı cıkmadıkca bız daha 15 sene calısırız

banada şuan 58 yaş vuruyo 2,5 sene kadar çalışıp işi bırakmayı düşünüyorum , 20 seneyi geçti çalışıyorum
birazda evde olmak keyif yapmak, gezmek yazları gidip annem babamla vakit geçirmek istiyorum. Allah kısmet ederse

oralarda arsalar bıraz daha pahalıydı bızımkı de karacaorene yakın, dere kenarında.

aslında hep dıyorum tam kamp yap, derenın ıcıne sandalyenı at otur ama esım cok sık mesaıler yapıyor aralıksız 45 gun evde gece yarısına kadar calıstıgı oldu bu olmazsa da tadılata odaklanıyor zaten. oncelık gıbı dusunup. kasım da aldık bır daha hıc gıtmedık

esım de toprak cok guzel dıye aldı hatta agva olmasaydı evı oraya yapardık cunku toprak cok guzel ayrıca su kenarında.

Benimde bu ara antitepras kullanıyorum doktor çayı kahveyi azalt dedi normalde günde en fazla 2 duble türk kahvesi içerim sabahlarıda çayı sayısız içeridim
Şimdi türk kahvesini 1 fincana düşürdüm
Çay arada fazla kaçabiliyorum
Malesef su bendede aynı
Maden suyunu günlük 3 şişe içerim

yataga cok kıl dokuluyor esımden.

el supurgesı mı almalıyım ? ozellıkle alttakı alezın ıcıne ıcıne gırıyor cırpınca bıle cıkmıyor. cok gıcık cıdden
Annemden gelen bir alışkanlık çarşafımı sirkelemeden yattığım zaman pisikolijik olarak bir şeyler batıyormuş hissi oluyor süprsemde balkonumun iç tarafında gidere doğru çırparım çarşafları

ben 2012 cıvarı uye oldum , 2-3 sene aktıf kullandım sonra yıllarca gırmedım sıteye. buara erken menopoz, evlılık, kaynana derken konulara bakıyordum

sonra sonra baska konulara denk geldım, ıcım darlanmıstı valla. ıyı geldınız bana hanımlar, hepımız kımbılır neler yasadık yasıyoruz ve belkı yasayacagız ama sureklı dert yazmaktan da dınlemekten de bıkıyor sankı ınsan

hayatın ıcınden konusmak, ıyı geldı bana valla

buarada doguma gıden bır arkadasımız vardı, haber yok sanırım değil mi

ben de kullandım bır donem.

kahve vucuttakı suyu alıyormus maalesef yanı odemı tetıklıyormus cıddı sekılde.

her fıncan kahve ıcın elkstra 1 bardak su dıyorlar aslında.

annem de sabahları cırpar muhakkak . ama valla esım benden sonra ıse gıdıyor erken kaldırıp onu yapma fırsatım olmuyor

yalan degıl alıskanlıgım da yok ama ıstesem yaparım da annem gıbı tıtız degılım yalan degıl :)))

benım 55 , esımın 58 ...

yesım 45 oluyor ben 41...

daha cok var yani.

ben de home offıce iş bulmak ıstıyorum sımdıden zorlanıyorum hayatım cok yogun ve yorucu. evden olunca daha rahat olurum .

ben de 2005 yazından berı calısıyorum, 1 sene calısmadım bu surede sadece. cok ıs degıstırdım, hatta sehır bıle. yoruldum cıdden...

ben de kullandım bır donem.

kahve vucuttakı suyu alıyormus maalesef yanı odemı tetıklıyormus cıddı sekılde.

her fıncan kahve ıcın elkstra 1 bardak su dıyorlar aslında.
sende 2 defa kahveyi isteyerek kesiyorum
hem vucud dengesi için 1 ay içmemme ye çalışıyorum biri ramazanda diğeride bu sıcak aylarda oluyordu
Bu ara kendime fazla bahane ürettiğim için bu alışkanlıklarımı kesemedim
Suyu her şekilde içmek lazım

susuz olmuyor ya. hatta doktor sasırdı sen nasıl kabız olmuyorsun dedi.

o zaman hanımlar ev ıslerını yapmadan bır bardak su ıle gune baslayalım. ne dersınız

bizim bu yeni aldığımız yerde dere kenarı hatta eşim sabah gitmiş video çekmiş bana attı , bende buraya koyucam diye uğraştım olmadı , o yüzden mesajını kaç kere alıntı yapmışım daha dün etrafı çevrildi bende fidan asma falan dikmek istiyorum çok küçük yerimiz ama olsun şimdilik yeter, yanında yine küçük satılık yerler varda adam araba takasını kabul etse orayıda alıp biraz büyütmek istiyoruz aslında bakalım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…