Düzenli Evimiz & Hayatımız

biz çok erken evlendik ilk ve son evlilik yani bi kere , 17 yaşında anne oldum oğlum 33 kızım 28 yaşında kızım evli 1,5 yaşında torunum var ananeyim amin cümlesinin evlatlarınıda bi tanısalar severlerde

bu arada kırklareli trakya edirne tarafında balkan göçmeniyiz muhacir

bizimde evde kedimiz var scothıs erkek 4 yaşında olucak ekimde ben evde istemiyodum, kızım almıştı evlenincede bizde kaldı bizde alıştık artık

agvaya 3km aslında.

köy olarak geçiyor...

bungalov dan buyuk evet.

ve esınızın tahta sevgısı de esım gıbı :)))
ne güzel hafta sonları falan gidersiniz , bizde öyle düşünüyoruz o yüzden istanbula yakın olsun dedik
yoksa ben sakarya geyve taraflarından istiyordum .

ay masallah ya... Allah mutlu etsin her zaman inşallah.

ben ilk 24 yaşında evlendim, 9 sene evli kaldım, şimdi de 4 senedir evliyim.

ben muhacir göçmenlerini seviyorum, Atatürk soyundan gibi düşündüğüm için belki de :)))

amin canım inşallah hepimiz mutlu olalım

annem tarafı yunanistan selanik göçmeni , baba tarafım bulgaristan göçmeni
babama iş yerinde arkadaşları avrupalı diyolardı çalışırken şimdi emekli annemle birlikte yazın köydeler kışın burdalar

Sabah kahvatısını topladım
Makineye çamaşır attım
Yemeğimin ön hazılıklarını yaptım (sebzeleri yıkadım doğradım)
Bulaşık sepeti doluydu onu ve makineyi boşalttım
Yemeği oçağa koydum
Bulaşıkları makineye attım
Bulaşık bezlerini ve tezgah bezlerini çamaşır suyuna koydum
Masayı sildim
Kahve molası

bizimde evde kedimiz var scothıs erkek 4 yaşında olucak ekimde ben evde istemiyodum, kızım almıştı evlenincede bizde kaldı bizde alıştık artık
yok mu arttıran diyeceğimmmm :)))

kedi de çıktı ortak...

ben öyle bir buhranda aldım ki; ve araba tekeri altında tesadüfen gördüm, birbirimizin kaderi gibi oldu aslında karşılaşmamız.

hem de Selanik :))))

diyorum Atatürk soyundan diye :)))

benmkiler daha emekli değil, babam çay ocagı ısletıyor, 40 sene sonra bosandı annem. 3 senedır babam tek. yanına gıdıp gelırım ılgılenırım. zaten en buyuk benım, tek kız da benım.

annem , erkek kardesımle yasıyor. bır kardesım de bekar tek yasıyor.. herkes ıstanbulda yanı 10-15 senedır dıyeyım .

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…