Düzenli Evimiz & Hayatımız

Yarın sabahtan gidicez ablacim anestezi ile görüşmeye bi sıkıntı çıkmazsa öğlen gibi sezaryene giricem inşallah dua eder dua beklerim hepinize dua edicem inşallah siz de bana edin
Allah sağlıcakla kucağına almayı nasip etsin canım ,
heyecan basmıştır şimdi seni yanında kim var annenmi , güzel haberlerini bekliyoruz bebeğin kızdı sanırım
Rabbim hayırlı evlat eylesin , isteyen herkese de nasip etsin

yani bukadar mı olur dicem benim eşimde bi kaç gün et yemeyince ne zamandır et yapmıyosun diyo, hemde tavuk ve balığı pek etten saymıyo onun için et kavurma olucak 3 öğün yap yer o derece ayrıyeten ciğer,böbrek,taşlık hepsine bayılır ama bu sıcaklarda yapmıyorum. genelde sebze, yoğurtlu şeyler ve menemen

Bende muzdaribim o konuda. Ilaci da sevmiyorum
Sakız maden suyu çekirdek ile baya geciyor. Yandıkça su içiyorum yudum yudum o da biraz ise yarıyor.

ya dun tavuk yıyor, ertesı gun tavuk mu yapacaksın dıyor....

aynı adamlar yani :))))

ama benımkı balık ve tavukcu. ben kırmızı etı daha severım.

ayyy ciğer taslık falan aynı ya :))) bız evlenecegız, arkadasım kaynanamda kalıyor dugun gunu ıste. yemek yıyıp oyle kuafore gıdın dedı gorumcem ve kaynanam. esım sofrada olturuyor ve sabah kahvaltısı dusunun ve agustosun sıcagı.

neyse bızım evde de but derısı bıle yenılmez, kemıklı et bıle zor yenır annem balık hıc sokmaz eve. ben yıne az cok et seven bırıyımdır onlara gore. arkadasım da dogulu. malum et cok yenır. ama kız sabah cıgerı gorunce, bayılacaktı :)))

Yarın sabahtan gidicez ablacim anestezi ile görüşmeye bi sıkıntı çıkmazsa öğlen gibi sezaryene giricem inşallah dua eder dua beklerim hepinize dua edicem inşallah siz de bana edin
Çiçeğimmm hayırlısıyla sağlıkla sıhhatle afiyetle kucağına yavrunu almayı Rabbim nasip etsin kolaylıkla olsun aminnnnnn dualarımdasın

Amin ablacimm Allah razı olsun
Evet çok heyecanlıyım gece uyuyamadım bu gece de uyuyamicam muhtemelen annem ve kayinvalidem olacak yalnız değilim çok şükür iyi ki varlar evet ablacım kız
Amiiin Allahim isteyen herkese nasip etsin inşallah

ALLAH saglıcakla kucagınıza almayı nasıp etsın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…