Düzenli Evimiz & Hayatımız

Babamı iki gün önce ziyaretine gittim gayet iyiydi yürüyor konuşuyordu
Öyle sıradan bir rahatsızlığı varmış gibi herşey çok güzeldi servise çıkıcakti yemesi tahlilleri herşey yolunda idi

Dün akşama doğru erkek kardeşim görmüş bugün ben tekrar ziyaretine gittim babam konuşamıyor karışık konuşuyor...yatakta çırpınıyor kuş gibi düşme riksine karşın bağlamışlar
Hareketleri kısıtlı sürekli çırpınıyor

Babam iyi değil 😪😪😪😪😪
Allah Sağlıkla kalıcı şifa versin inşallah 🤲

selamlar, evlıyım, cocugum yok, calısıyorum , 41 yasındayım

herkese evlılıgınde ve ev ıslerınde kolaylıklar dılıyorum :))))
hoş geldiniz ,
bende 50 yaşındayım çalışıyorum, istanbuldayım 2 çocuğum var kızım evli, 1,5 yaşında bi torunum var
sizede kolay gelsin işlerinizde :KK49:

Babamı iki gün önce ziyaretine gittim gayet iyiydi yürüyor konuşuyordu
Öyle sıradan bir rahatsızlığı varmış gibi herşey çok güzeldi servise çıkıcakti yemesi tahlilleri herşey yolunda idi

Dün akşama doğru erkek kardeşim görmüş bugün ben tekrar ziyaretine gittim babam konuşamıyor karışık konuşuyor...yatakta çırpınıyor kuş gibi düşme riksine karşın bağlamışlar
Hareketleri kısıtlı sürekli çırpınıyor

Babam iyi değil 😪😪😪😪😪
ah canım durumu baya iyiydi neden böyle olmuş ne diyo doktorlar , Allah şifalar versin inşallah tez vakitte
sizinde kalbinize ferahlık versin Rabbim :KK43:

Akşam yemeği bulaşıklarını hallettim. Mutfağı ve balkonu süpürdüm yerlerini sildim. Küveti ovdum temizledim. Şimdi temiz nevresim geçiricem yatağa. Yalnız midem çok yanıyor öneriniz var mı nasıl geçer?
geçmiş olsun , inşallah salgın olan mide gribinden deildir ben yeni atlattım. bende midede şişlik ve hazımsızlık vardı .
ben soda içtim meyve yedim çok yemek yiyemedim .

geçmiş olsun , inşallah salgın olan mide gribinden deildir ben yeni atlattım. bende midede şişlik ve hazımsızlık vardı .
ben soda içtim meyve yedim çok yemek yiyemedim .
Ben hamileyim ondandır diye düşündüm birde acı yedim ondan mı acaba diye. Geçmiş olsun size de evet salgın varmış

herkese günaydın, kolay gelsin

dün eve 8:30'da girdim biraz market yaptım ama ondan önce eşimle bir yere uğramıştım 1.5 saat kadar yürümek zorunda kaldık adresi bulacağız derken..

yemek yeme faslımız resmen 9 da bitti. mutfağı topla, çay iç derken bir iş yapamadım. bugune yemek yapacaktım normalde .

bu aksam yemegım yok, erken cıkabılırsem ısten eve erken gıdıp hem pazar hem yemek halletmeyı dusunuyorum ama zor gorunuyor. erken cıkınca, mudur ızın verıyor da personeller sorun cıkarıyor sankı benım ıznım onlardan kesılecek...

neyse bakalım.

camasır yıkacagım, bulasık makınasını bosaltacagım aksam.

sabah copu cıkardım ve camasır katladım da ıse geldım...

ben de durumlar boyle...

aksam ıcın corba, makarna, ve et sote gıbı bırseyler yapacagım...

herkese günaydın, kolay gelsin

dün eve 8:30'da girdim biraz market yaptım ama ondan önce eşimle bir yere uğramıştım 1.5 saat kadar yürümek zorunda kaldık adresi bulacağız derken..

yemek yeme faslımız resmen 9 da bitti. mutfağı topla, çay iç derken bir iş yapamadım. bugune yemek yapacaktım normalde .

bu aksam yemegım yok, erken cıkabılırsem ısten eve erken gıdıp hem pazar hem yemek halletmeyı dusunuyorum ama zor gorunuyor. erken cıkınca, mudur ızın verıyor da personeller sorun cıkarıyor sankı benım ıznım onlardan kesılecek...

neyse bakalım.

camasır yıkacagım, bulasık makınasını bosaltacagım aksam.

sabah copu cıkardım ve camasır katladım da ıse geldım...

ben de durumlar boyle...

aksam ıcın corba, makarna, ve et sote gıbı bırseyler yapacagım...
günaydın,
sizede kolay gelsin nerde çalışıyosunuz mesleğiniz nedir ,
benimde yarın pazarım var , bugün benimde yemeğim yok ben tersane sektöründeyim, muhasebe personel işlerine bakıyorum haftanın 6 günü sabah 08:00 akşam 16 : 30 hergün 5 gibi evde oluyorum iyi oluyo yemek için bu akşam patlıcan,papates karışık türlü düşünüyorum, yanınada makarna olur herhalde

günaydın,
benimde yarın pazarım var , bugün benimde yemeğim yok ben tersane sektöründeyim, muhasebe personel işlerine bakıyorum haftanın 6 günü sabah 08:00 akşam 16 : 30 hergün 5 gibi evde oluyorum iyi oluyo yemek için bu akşam patlıcan,papates karışık türlü düşünüyorum, yanınada makarna olur herhalde
ben bır dıs tıcaret sırketınde calısıyorum

sabah 9 aksam 6 ama cıkıs saatlerımı nadır olsa da bazen öne alabiliyorum.

benim en erken 7 de evde olmam mumkun oluyor . 5-6 kılo aldım dun dıyetısyene gıttım en gec 7 de yemelısın dedı. zaten bılıyorum da . ınsanın hayatına uyuyor mu dıyen yok.

ben bır gun onceden yemegını yapan bırı olsam da , 7 de evde olup en erken yani nasıl 7 de yemek yemıs olacagım allah askına...

günaydın,
ben de epeydır makarna yapmadım 2 hafta olmustur. makarna yapacagım esım yaz kıs corba ıcer corba yapacagım, ama oncesınde pazar da olur. onları yerlestır ayarla zaman alıyor tabi.

salata vs yapmayacagım, cacık yedık ıkı gun zaten. karpuz keserım.

X