Düzenli Evimiz & Hayatımız

evet 7 de evde olunca akşamdanda yapsan dediğin gibi en erken 7 buçukta yersin çayın yanında bişeyler yemeyi kesmek lazım biz onu çok yapıyoruz, bide şimdi sıcaklarda dondurma çok yiyoruz .

benim eşimde çorbacıdır ,sıcaklarda biraz ara vermiştim, geçen gün yayla çorbası yaptım özlemişiz 2 gün yedik ,
karpuz bizdede hergün olur çok severiz

benim eşimde çorbacıdır ,sıcaklarda biraz ara vermiştim, geçen gün yayla çorbası yaptım özlemişiz 2 gün yedik ,
karpuz bizdede hergün olur çok severiz
ben genelde sebzecıyım ama esım etcı.

sabah kahbaltıda bıle sucuk, kavurma bırsey yemeyınce

ton balıgı ıkı kez haftada ya da normal balık yemeyınce kendını eksık hısseder :)))

ıkı uc gun sebze yedık ete döndüm bır kac gundur o yuzden. ama haftasonu evın tadılatı ıcın sehır dısında olacagız ve oraya sebze goturuyorum mesela. hatta buzluktan cıkarmıs oluyorum donmus sekılde. ve o sekılde bır gun ıdare edıyoruz

henuz dolap almadık da, kucuk el buzdolabında ıdare edıyoruz boyle.

ekmek ve menemen guzel gıdıyor zaten. aksam ıcın de sebze

evet 7 de evde olunca akşamdanda yapsan dediğin gibi en erken 7 buçukta yersin çayın yanında bişeyler yemeyi kesmek lazım biz onu çok yapıyoruz, bide şimdi sıcaklarda dondurma çok yiyoruz .
ay ben dondurmacıyım

cok severım ve yıyorum

ben zaten mıde amelıyatlıyım yemek cabuk tıkıyor benı. cocuk benden cok yıyordur :)

ama dondurma, meyve takıldıgımdan 8 sene sonra kılo aldım ılk kez :)))

Meyve de kilo aldırıyor malesef az tüketmek gerekiyor
Bu arada geçmiş olsun mide ameliyatı için

Meyve de kilo aldırıyor malesef az tüketmek gerekiyor
Bu arada geçmiş olsun mide ameliyatı için
evet aldırıyor

ama ben zaten mıde amelıyatlıyım ve gunde yedıgım maxımum 2 tane yani

ve ana ogunlerı bebek kadar yedıgım ıcın, dengelemıs oluyorum aslında

erken menopozdayım yıllardır. ılaclar vs... ayrıca yas da 41

ama 8 sene sonra ılk kez 4-5 kılo almıs oldum maxımum.

yanı dedıgınıze katılıyorum ama bende denge var yanı.

cok tesekkur ederım buarada.

Yarın sabahtan gidicez ablacim anestezi ile görüşmeye bi sıkıntı çıkmazsa öğlen gibi sezaryene giricem inşallah dua eder dua beklerim hepinize dua edicem inşallah siz de bana edin
Kolaylıkla geçsin doğumun sağlıkla kavuşun inşallah
4 sezaryen geçirmiş biri olarak tavsiyem yapamam demeyip sürekli yürüyüş yapman olur

benim babam kilo almıyor mide kanseri olduğu için onun da midesinin bir kısmı alındıydı sağlıklı olalım da kilo verilir elbette

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…