Düzenli Evimiz & Hayatımız

Şimdi bulaşıkları hallettim. Süt kaynattım. Pazardan vişne almıştım onları yıkayıp buzluğa atıcam inşallah. Dünden çorbam var yanına birşeyler yapıcam. Birde mutfağı süpürüp silerim bugünlük bakalım 😁
hoş geldiniz sizi yeni gördüm, nerden katıldınız bize yaş kaç kaç çocuk var kendinizi tanıtırmısınız ben atlamışta olabilirim.
bi kaç gündür düzenli giremiyorum . :KK49:

Ne için yazdın bunu efserim ( gündem o kadar çok ki ) :KK43:
Kuzum baktığımız bir resim zannediyoruz ama verdiği mesaji cidden bimiyoruz bunun gibi iyi kötü bir sürü mesaj aktarılıyor beynimize saneyede binde biri algıladığımız mesajı anlamıyoruz ama alt beyin hortum gibi çekiyor
Nerde bu insanlık. Nerde bu gençlik neden bu azmışlık diyoruz ya bence beyin zehirlenmesi yaşıyoruz ve bunu bile bile teslim olmuşuz

Kuzum baktığımız bir resim zannediyoruz ama verdiği mesaji cidden bimiyoruz bunun gibi iyi kötü bir sürü mesaj aktarılıyor beynimize saneyede binde biri algıladığımız mesajı anlamıyoruz ama alt beyin hortum gibi çekiyor
Nerde bu insanlık. Nerde bu gençlik neden bu azmışlık diyoruz ya bence beyin zehirlenmesi yaşıyoruz ve bunu bile bile teslim olmuşuz

Demek istediğini anladım ama resimi çok zor anladım hatta anlayamadım hahajahaha içine ettim bakış açısının

Maalesef her şeyi ince ince aşılıyorlar. Beyin zehirlenmiş, düşünme, yorumlama, anlatma, algılama kalmadı :KK43:

X