Düzenli Evimiz & Hayatımız

Akıllı kadın hareketi bak dün onu dinledin kafanda herşeyi topladın sinirler yatışsın gel güzel güzel konuşalım dersin ne güzel demekki fevvri değilsin bunu fırsata çevir ağlama bu senin çok güzel bir olgun hareketin pasiflk olarak düşünme

Söze başlarken beni sonuna kadar kesmeden dinlemeni rica ediyorum hangi konuda ona hak veriyosan cümleye öyle başla sana bu konuda hak veriyorum ama kendini yerecek bir koz olmasın bu, sonra benide anlamanı bekliyorum de kuzum biz konuşarak anlaşan varlıklarız bağımana sesini yükseltmene gerek yok dersin

Şimdi kalk duşunu al bugün kendin için güzel ol ve hayatın akışına bırak kendini
Ne kadar kendim için çabalamaya çalışsamda sanki bi arpa boyu yol katedememişim gibi hissediyorum en ufak bi tökezlemede.
Hep susuyorum dün o kadar laf saydı tek bir kelime bile çıkamadı ağzımdan. Her zaman ki sadece ağladım.

Son düzenleme:
Akıllı kadın hareketi bak dün onu dinledin kafanda herşeyi topladın sinirler yatışsın gel güzel güzel konuşalım dersin ne güzel demekki fevvri değilsin bunu fırsata çevir ağlama bu senin çok güzel bir olgun hareketin pasiflk olarak düşünme

Söze başlarken beni sonuna kadar kesmeden dinlemeni rica ediyorum hangi konuda ona hak veriyosan cümleye öyle başla sana bu konuda hak veriyorum ama kendini yerecek bir koz olmasın bu, sonra benide anlamanı bekliyorum de kuzum biz konuşarak anlaşan varlıklarız bağımana sesini yükseltmene gerek yok dersin

Şimdi kalk duşunu al bugün kendin için güzel ol ve hayatın akışına bırak kendini
Hiç bi zaman fevri olmadım olamadım.
Bazen diyorum sende sinirlen ağzına gelene söyle ama olmuyor. Evliliğimde değil herkese karşı böyleyim kavga edemem sinirlenemem susan taraf hep ben oluyorum.
Ne güzel yazmışsın efser dediğin gibi haklı olduğu konudan başlayıp konusucam.

Bazen diyorum sende sinirlen ağzına gelene söyle ama olmuyor. Evliliğimde değil herkese karşı böyleyim kavga edemem sinirlenemem susan taraf hep ben oluyorum.

Fevri birisiyim keşke sakin olsaydım kavga esnasında

Bir çok kadın fevvri olduğu için haklıyken haksız durumuna düşüyor bak bu senin fıtratında var ne güzel bir özellik bunu çok güzel kullan sen pasif taraf değilsin aklı başında olgun dinleyen tarafsın bunu karşı tarafa hissettir karşı tarafın siniri sakıinleştiği bir an güzel bir kahve yap güzel güzel konuş

Çok geçmiş olsun abla salgın var :KK43:
sağol penyezim evet öyleymiş, çok kötü bişe yemek yiyemiyorum doğru düzgün
sabah kahvaltıda bişeler yedim onunla duruyorum ve midem taş gibi rahatsız ediyo
soda içiyorum, çiğneme tabletim var ama tam olarak geçmiyo çok şükür kusma ve ishalim yok yoksa işede gelemezdim.

Ne kadar kendim için çabalamaya çalışsamda sanki bi arpa boyu yol katedememişim gibi hissediyorum en ufak bi tökezlemede.
Hep susuyorum dün o kadar laf saydı tek bir kelime bile çıkamadı ağzımdan. Her zaman ki sadece ağladım.
Ah hayal sen bensin ya asla bisey diyemem haklı da olsam gider köşeme ağlarım. Ama artık şöyle düşünüyorum bi şekilde düzeliyor toparlıyoruz nasılsa sonra yine hayat devam ediyor. Tabi bu sefer içimde söyleyemediklerim birikiveriyor ilerde alakasız bi yerde patlamazsam iyidir diyorum. Umarım biraz olsun düzeltiriz bu durumu

Boşver en güzel kıyafetlerini giy fırsat bu fırsat kafan dağılır bizim yerimize de eğlen arkadaşın için de hayırlı uğurlu olsun inşallah ❤️😍

X