Düzenli Evimiz & Hayatımız

Allah aşkına kızlar bizim.bu kendini bilmezler ağzından çıkandan haberi olmazlara ne desem acaba

Sözde geçmiş olsuna gelip moral verip teselli edecekler öyle şeyler söylüyorlar ki bi kalkın gidin diyesim geliyor

Bu nedir ALLAH aşkına
Geçmiş olsun deyip, aileye moral vermek çok zor olmamalı
Pinacim diyor ki yaş yetmiş iş bitmiş ne yapalım ölüm bu diyor

Kız kardeşim benim pat diye der lafı

Dedi ki teyze sen yanlış eve geldim galiba babam hastanede yatıyor burası ölü evi değil dedi

Öyle şeyler diyorlar ki amlatamam
Kardeşin doğru söz söylemiş

Dünden beri sinirim bozuluyor biri diyor ki eltimin annesi birinci de atlattı ama ikinci götürdü diyor dünden beri acaba ikinci olur mu tekrar eder gibi
Düşüncesi oluştu

Kardeşim der onun evi ayrı evli ben diyemiyorum komşu diye düşün ben diyemiyorum ara bozulmasın yüzyüze bakacağız diye onlar diyebiliyor
Düşünme öyle ikinci olur mu vs... diye
Allah bilir herkesin bünyesi aynı mı ( örnek vermelerine ayar oluyorum )
Babacığın sağlıcakla eve geldiğinde, gelenlere "Dr fazla yormamamız gerektiğini söyledi" deyip uzun süre babanın yanında kalmalarına müsaade etme paremmm

Sen ara bozulmasın diye, birşey demezsen gelenler der der gider. sizlerin morali, motivasyonu bozulur.

🌺 evi robot süpürdü
🌺 toz aldım
🌺 evi sildim
🌺 wc ve lavabo yıkadım
🌺 havluları değiştirdim
🌺 banyo zemini elle sildim
🌺 duşakabini yıkadım
🌺 çelik kapı ve ayakkabılığın tozunu aldım
🌺 balkonu sildim

🔄 kuruyan çamaşırlar katlanacak
🔄 ütü yapılacak

Pinacim diyor ki yaş yetmiş iş bitmiş ne yapalım ölüm bu diyor

Kız kardeşim benim pat diye der lafı

Dedi ki teyze sen yanlış eve geldim galiba babam hastanede yatıyor burası ölü evi değil dedi

Öyle şeyler diyorlar ki amlatamam

Bozsanıza pare idare etmek zorunda değildiniz deli mi ne

Dünden beri sinirim bozuluyor biri diyor ki eltimin annesi birinci de atlattı ama ikinci götürdü diyor dünden beri acaba ikinci olur mu tekrar eder gibi
Düşüncesi oluştu

Kardeşim der onun evi ayrı evli ben diyemiyorum komşu diye düşün ben diyemiyorum ara bozulmasın yüzyüze bakacağız diye onlar diyebiliyor
HAta ediyosun parecim hayır duanız varsa edin dese keşke biri ne garip insanlar ya evine gelene demesi de zor tabi öf

X