Düzenli Evimiz & Hayatımız

Bu gun yapicaklarim
Koridoru dip kose temizlemek
TUm camasrlari yikayip bitrmek
Camasrlari katlayip dolaplara yerlestrmek
TOzlari almak
Tum evi supurip paspas yapmak
Bahceyi supurup yikamak
En sonda banyoyu guzelce yikamak
kisisel rutinim icjndr
Namazlarimi vakitlice kilmak
5 sayfa kurani kerim oku
Zikirler yap
5 sayfa dini kitap oku

Akşam yoktum hava serinleyince bi mayo bakmaya gittim bulamadım bugün yine gidicem.
Gündüz kimse çıkamıyor diye akşamları insanlar yığılıyor böyle bir kalabalık yok boş bank kaldırım yok.

Balkonumda otururum en iyisi

Merhabalar özledim burayı yaptigim işleri yazmayi ama bu süreçte farz işleri hal ediyorudum ilaçlar beni ayakta uyutuyor resmen hala antibiyotik tedavisi devam ama ayakta olmak temizlik yapmak daha iyi hissettiriyor rabim güç kuvvet versin daimi rutinlerimiz en büyük nimetlerdenmis
Rabim aratmasın
Öncelikle sabah uyandım kahvaltı hazırladım yedik yatakları topladım bir posta çamaşır makineye atildi
Mutfak temizlenecek tezgah üstü ver yerler
Banyo WC balkonlar yıkanacak bol köpüklü
Tüm ev supurlecek
Çamaşırlar katlanacak yikananlar serilecek aksamada karnıyarık tarzında bir yemek düşünüyorum fırına şimdilik bu kadar ve cookkk sicakk

Susuz pişiyormus kız değişik limon sosu olması beni cezbetti.
Ayy çıkınca yazmayı unutmuşum evet çok güzel oluyor. Ben riske atmamak için birazcık su döküyorum dibine. Bi de içine biraz kekik ve köri koyunca suyu da çok lezzetli oluyor eşim çok seviyor.

Hoşgeldin canım ben kaçırdım sanırım kusura bakma, neyin vardı ki

Hoşgeldiniz Samara

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…