Düzenli Evimiz & Hayatımız

Kızlar Allah hepinizden razı olsun...

Babamın ufak tefek hareketleri varmış arada uyandırıp konusturmuslar...

Babam düşerken konuşmayı karıştırmış ne dediği anlaşılmamış bu durum düzeldi mi hafifledi mi bilmiyoruz saat 2 de dr ler açıklama yapicak vizit sonrası inşallah güzel şeyler söylerler

Dualarin8zi eksik etmeyin lütfen ❤❤

Yeni gördüm çok geçmiş olsun Allah şifa versin inşallah

Kızlar dun misafirim gelecekti rahatsızlandım iptal ettik. Bugüne dedik ama ağırlayacak durumum yok yine desem ayıp mi olur
Ayıp olmaz durumunu izahat et lorammm
Kaç gibi geleceklerdi yani az vakit kaldıysa ve hazırlanıp çıkmak üzere veya yolda iseler o zaman iş değişir.

Canımı sıkan bir şeyler oldu başlayamadım sıcak da bastı ama yapmak zorundayım.
Bismillah dedim şapka taktım başlıyorum cama
Ensene havlu, tülbent, havlu kağıt gibi birşey koy ki terini alsın üşütme sık sık değiştirirsin
Rabbim kolaylaştırsın

Ayıp olmaz durumunu izahat et lorammm
Kaç gibi geleceklerdi yani az vakit kaldıysa ve hazırlanıp çıkmak üzere veya yolda iseler o zaman iş değişir.
Esimin iş arkadaslari aileleri ile gelecekti yolluk falan durum yok. Akşam da demişlerdi başka zaman diye ama eşim yarın diyince gelecek misiniz diyemedim de
İptal ettiysen gelmemeleri lazım iyileşince sen haber verirsin
Bende öyle düşündüm de aramam lazım mı arasam gelmeyin diyemedim
Ayıp olmaz Loracım, mazeretin var neticede.
Müsait zamanında sen haber verirsin gelirler.

Cinsiyet belli oldu mu bu arada?
Aynen. Eşim söylesin o zaman müsait zamanda diye. Ben olumsuz konuşamıyorum karşıya pek
Dün öğrendik yeni kız

Kismmet kuzum seninde iyi olduğun bir dönem davet edersin

Kontrol güzel geçti ablacim her şey yolunda şükür bebiş iyi. Ama henüz gelmedi haftaya kadar bekleyelim dedi doktorum bebiş kendi gelmezse sezaryene dönücez hayırlısı bakalim
bu sıcaklardada zor olur benim kızımda eylül de doğmuştu biliyorum Allah yardımcın olsun

Allah şifalar versin inşallah tez zamanda

uyandırıp konuşturmuşlar bence iyi bi gelişme inşallah iy ihaberlerini bekliyoruz canım

sağlıkla sıhhatle bereketle gelsin saliha bir evlat olsun loramm

Hanımların numarası yok mu arayıp sen söyle. Kızım da bende toparlanamadık, daha iyi olduğum zaman ararım o zaman gelirsiniz de

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…