Düzenli Evimiz & Hayatımız

Sabah evden çıkmadan Türk kahvesi içmiştim balkon kapısını kapatırken elimden fincan az yamuldu :KK43: krem renk halıya döküldü. Bulaşık deterjanı ile sildim duruladım işe gittim

Az önce gördüm ki, halıda kahve lekeleri duruyor :kızgın: nasıl çıkar bu lekeler ne ile sileyim
Yardım lütfen :KK31:

Sabah evden çıkmadan Türk kahvesi içmiştim balkon kapısını kapatırken elimden fincan az yamuldu :KK43: krem renk halıya döküldü. Bulaşık deterjanı ile sildim duruladım işe gittim

Az önce gördüm ki, halıda kahve lekeleri duruyor :kızgın: nasıl çıkar bu lekeler ne ile sileyim
Ablam mavi olmayan parlatıcı var mı onunla sil bi gecen bende onunla çıkardım

Selam kızlar 👋🏽
Hala öksürüyorum geceleri uyku yok öksürmekten. Araştırma hastanesine gittim bugün alerjik olabilir dedi bi ilaç daha verdi geçmezse göğüs hastalıklarına git dedi.
İnşallah geçer ya geceleri uyuyamamak kadar iğrenc bi şey yok 8 gün oldu 😞
Ah ya çok sinir bozucu uyuyamamak. Bitkisel bisiler denedin mi canim

Parlatıcı dene canım ıslak sil kuru bezle kurula ona gelsin kusan kahve

Selam kızlar 👋🏽
Hala öksürüyorum geceleri uyku yok öksürmekten. Araştırma hastanesine gittim bugün alerjik olabilir dedi bi ilaç daha verdi geçmezse göğüs hastalıklarına git dedi.
İnşallah geçer ya geceleri uyuyamamak kadar iğrenc bi şey yok 8 gün oldu 😞

Dut kurusunu kaynatıp içebilirsen iyi gelir belki hayal doğal ürünlerden tek seferde mucize beklenmez tabi devam edip sık sık yapıcan

Günaydın ❤️

ed83542b99d0f98a4ae550c98e00a1f0.jpg

X