Düzenli Evimiz & Hayatımız

Aşk bir vişne iç iç kişne derlerdi eskiden.

Mis yu dayı yokken

Eklentiler

• 17211476681884983835848230845366.jpg
    17211476681884983835848230845366.jpg
    100,9 KB · Görüntüleme: 17
İyi mi akşamlar beybiler :KK49:
Bugun yazdığım işlere ütüyü de ekleyebiliriz, bitirdim çünkü, oohhh!

Bir çok çamaşır yıka katla kaldır yaptım
Çocukların dolaplarına detaylı girdim.
Çamaşır çorap pijama kıyafet vs eskiyen, küçülen, yırtık sökük vs var mı vs düzenledim baya sürdü.

Temizlik yapamadım ama bi sürü iş hallettim
Belki yarın bi süpürüp silerim

Bugun pes
Şu saat oldu oturcam anca.
Evde de yalnızdım, babaları dışarı çıkarmıştı, iyi de oldu aslında, telden dizi izleyerek yaptım işleri.

İyi mi akşamlar beybiler :KK49:
Bugun yazdığım işlere ütüyü de ekleyebiliriz, bitirdim çünkü, oohhh!

Bir çok çamaşır yıka katla kaldır yaptım
Çocukların dolaplarına detaylı girdim.
Çamaşır çorap pijama kıyafet vs eskiyen, küçülen, yırtık sökük vs var mı vs düzenledim baya sürdü.

Temizlik yapamadım ama bi sürü iş hallettim
Belki yarın bi süpürüp silerim

Bugun pes
Şu saat oldu oturcam anca.
Evde de yalnızdım, babaları dışarı çıkarmıştı, iyi de oldu aslında, telden dizi izleyerek yaptım işleri.
Kıvılcım atmadan o ütüyu bitirmissin helal olsun 😂

Çok üzüldüm abla
tadilat ses vs.. izinsiz yapılmaz, komşulara haber vermek gerekir. Saygı görgü yokmuş :KK43:

Evi aldığınız kişi, kardeşi ve ailesi ile konuşsun. Haksız olan sizsiniz deyip orta yol bulsun.

Yeni taşındınız kolay mı öyle tekrardan taşınmak.

Rabbim hakkınızda hayırlısını afiyetlisini nasip eylesin. İyiler ve iyilikler ile karşılaşın inşaAllah
Amin canım sağolasın konuşmuş zaten aynı gün akşam üzeri eşiyle kadın hepsi tekrar geldiler, bakın dedim evimde misafir vardı yemek yicektik boğazımıza dizdiniz, rezil ettiniz beni ondan sonra işte misafirlerinizden de özür dileriz dediler taşınmayı istemiyorum zaten bizim bi suçumuz günahımız yok onlar utansın

X