Düzenli Evimiz & Hayatımız

Henüz öyle uygulamalara başlamadık ben denemek istedim
Dr.tarafından istenmeyen bir davranış sergileme efserim lütfen

Geçmişte olan yada yarım kalan hiçbir şeyi düşünme yazma odaklanma bırak, onların kullanma süresi bitti at çöpe sünger çek

Anı, bu günü düşün sadece. Yapmak isteğin güzel şeyleri yaz onları uygula

Bir önce açılan tüm dosyalar kafamda kapansın istiyorum hayatıma çocuklarıma eşime odaklanmak istiyorum

İnşallah iyi gelir tüm kötü duygulardan kurtulursun bende terapiyle devam ediyorum kendimi daha iyi hissediyorum psikolog mu psikiyatri mi ? Yani ilaç kullanacak mısın ?
Önce pisikatristte gittim düşük toz antideprasanla başladı artı piskoloğla devam et bakalım tedavı ne yanıt verecek dedi

Önce pisikatristte gittim düşük toz antideprasanla başladı artı piskoloğla devam et bakalım tedavı ne yanıt verecek dedi
Güzel sonuç alırsın inşallah durum kötü olsa psikiyatri seni bırakmaz yüksek doz ilaçlar verirdi demekki kolay atlatılacak şeyler ki psikoloğa yönlendirmiş

Güzel sonuç alırsın inşallah durum kötü olsa psikiyatri seni bırakmaz yüksek doz ilaçlar verirdi demekki kolay atlatılacak şeyler ki psikoloğa yönlendirmiş
Aynen çok şükür zaten uzun yılllar piskoloğ terapisi aldım onun için biraz daha kendime odaklıyım bu sefer içimdeki küçük kızın şimarıklığı işte

Bir önce açılan tüm dosyalar kafamda kapansın istiyorum hayatıma çocuklarıma eşime odaklanmak istiyorum
Tez günde afiyetle, kalıcı şifa versin RABBİM
dosyaları kapatmak da bizim elimizde. Kim açık kalsın diyor bize kimse... biz açık tutuyoruz.

kader gayrete aşıktır. Biz ne kadar gayret edersek yaşantımız o kadar huzurlu ve mutlu olur.

Kendine hep olumlu sözler söyle tekrar et sesli sesli
başarırım
yaparım
hallederim
bu iş kolay

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…