Düzenli Evimiz & Hayatımız

iyiyim canım sağolasın , bir buçukta yattım iyi kalktım sabah baya yorulmuşum ,
bugün de iş planımda kapıları silmek var bugün ancak onları yapabilirim.bide pazara çıkıcam
yarın içinde inşallah izin alıcam kalan işlerimi yapmak için yaptıkça yazarım,
dün akşam bi cenaze haberi aldık aslında moralimde çok bozuk, eşimin köylüsünün oğlu ailecek tanışıyoruz, evlerimizde yakın 40 lı yaşlarda genç biri kalp krizi geçirmiş 3 tanede çocuğu var :KK43: :KK43:
Başınız sağ olsun abla Allah rahmet eylesin 🥺

Kızlar iyi geceler. Yarın davam var karşı taraf isi yokuşa sürüyor cirkinlestikce cirkinlesiyo hiç iyi değilim sürekli ağlayasım var bugün şu işler bi son bulsaydı..
Dua edin benim için cok dardayım 😔 Allahim yapılan bütün kötülükleri kendi başlarına çevirsin.
Allah yardımcın olsun canım 🙏🏼 Daha çok yıpranmadan istediğin gibi sonuçlansın inşallah 🙏🏼

Tünaydın ❤️
Hayırlı cumalar 🌸

0545ae95e6d59eb68aee5f934f4648c6.jpg

Bıraktığın gibi herşey
bol bol şu içip ter atıyoruz :KK48:
Hava o kadar sıcak ki bu havalar da da kilo veremiyorsak ben bisey demiyorum özellikle kendime 🤭
Ben de seni soracaktim dün aklıma geldin demek asker yolu gözlüyorsun😍 Allah kavuştursun gönül ne kadar kaldı ❤️
Evliyken çok zor asker beklemek benim eşim de yeni evlendigimizde gitmişti duyan da 1 sene gitti zannedecek 🤣 1 ay gitmişti ama bana 1 seneydi valla
Ayy çok teşekkür ederim canım Aminn 😍😍❤️
Yarısı bitti elhamdülillah annemlerde olduğum için güzel geçiyor oğlum biraz fazla özlüyor çok belli eden bi tip de değil yani 3 yaşında gururlu bi çocuk acayip 🤭😄
Hoş geldin gönül, akşam evde aklıma geldin eşi gittiğinden beri girmedi diye , bizler iyiyiz çok şükür sıcaklarla biraz yoruluyoruz. Allah yardımcımız olsun, spora başlaman çok iyi olmuş geçen sene bende gitmiştim. vaktim yok aslında gitmek istiyorumda :spor::spor:
Evet abla çok yoğun geçiyor her gün tam gireyim diyorum bisey çıkıyor:)

Allahim kolaylık versin bu sıcak günlerde çalışan herkese 🤲🏻🤲🏻

Bende gidiyorum yememe de dikkat ediyorum ama bakalım.insqllah etki eder abla 🫠

iyiyim canım sağolasın , bir buçukta yattım iyi kalktım sabah baya yorulmuşum ,
bugün de iş planımda kapıları silmek var bugün ancak onları yapabilirim.bide pazara çıkıcam
yarın içinde inşallah izin alıcam kalan işlerimi yapmak için yaptıkça yazarım,
dün akşam bi cenaze haberi aldık aslında moralimde çok bozuk, eşimin köylüsünün oğlu ailecek tanışıyoruz, evlerimizde yakın 40 lı yaşlarda genç biri kalp krizi geçirmiş 3 tanede çocuğu var :KK43: :KK43:
Abla başınız sağolsun artık yaşıtlarımızı duyar olduk çok üzücü

Başınız sağ olsun abla Allah rahmet eylesin 🥺

papatyamm papatyamm abla başınız sagolsun Allah rahmet eylesin Allah geri de kalanlara sabır versin ani ölüm çok zor 😪

Abla başınız sağolsun artık yaşıtlarımızı duyar olduk çok üzücü
Allah razı olsun kızlar genç ölümleri çok sıklaştı bu aralar, ve genelde kalp krizi ve beyin kanaması pıhtı atması :KK43:

Başınız sağolsun 🥺
Allah kalanlara sabır versin inşallah 🤲🏻 😢

Başınız sağolsun

Allah rahmet eylesin başınız sağolsun Rabbim kalanlara sabır güç versin 🤲🏻
Genc yaşta kalp krizi ölümleri çok duyar olduk :KK43:

papatyamm papatyamm
Allah rahmet eylesin.
Allah ailesine sevenlerine sabırlar versin, çok gençmiş, kalp krizi beni çok korkutuyor, çok fazla oluyor sanki artık 😔
Allah yavrularının bahtını açık etsin, güç kuvvet versin, üzüldüm...

Başınız sağolsun ablacim çok üzüldüm 😞 Rabbim sabır versin mekanı cennet olsun inşallah
Allah razı olsun kızlar, amin mekanı cennet olsun ,

Herkese merhaba belki lazım olur diye ve ben fazla bilgi bulamadim diye bartholin kisti ameliyatımın sürecini paylaşmak istedim kist büyüdüğü apse ve enfekte olduğu için doktor iğne ile bosalatablrz ama tekrarlar ameliyat ile ksiti almak daha mantıklı olur dedi bende kabul ettim gerekli tetkiklerden sonra sabah aç karna hastaneye yatış yapıldı spinal anestezi ile yapılacaktı ameliyathanede baya panik yaptım spinal iptal oldu sonrasından bel ağrım çok oluyor diye de dile getirdim genel damardan bir iğne verildi uyutular uyandigimda muhtis bir sızı ve yanma hissiyle uyandım hemen ağrı kesiici serum yapıldı ameliyathaenin bekleme salonunda sonra odaya Alındim Dr kisti aldığını içten dikiş atigini en dış kismada spanc yaptığını söyledi spanc(sargı bezleri ile yarayı iyice bastırmak kanama onmelme amaçlı) hava sıcakti hastane odasida klima devreye girmedigi için sıcaktan terliyince ağrım dahada artiyordu yanma oluyordu yani bir gece hastanede kaldım o süreçte serumlar yapıldı ve buz kompresi ödemi azaltmak için bende agriyida azaltiyordu bir gece hastanede yattık ertesi gün öğlen gibi çıktım ilk 3 gün çok zorlandım ağrım vardı yani dikisler sızlıyordu evde ağrı kesici antibiyotik ve pansumana devam yara açık bir şekilde bu gün 5.gunum kntlre gttim çok şükür herşey yolunda evdeki tedaviye aynen devam dedi diksiler daha duruyor ağrı bir miktar azalmış kaşıntı başlamıştır bu sefer oda normal dedi leke şeklinde kanmama akıntı var oda normal dedi şimdilik bu kadar

Herkese merhaba belki lazım olur diye ve ben fazla bilgi bulamadim diye bartholin kisti ameliyatımın sürecini paylaşmak istedim kist büyüdüğü apse ve enfekte olduğu için doktor iğne ile bosalatablrz ama tekrarlar ameliyat ile ksiti almak daha mantıklı olur dedi bende kabul ettim gerekli tetkiklerden sonra sabah aç karna hastaneye yatış yapıldı spinal anestezi ile yapılacaktı ameliyathanede baya panik yaptım spinal iptal oldu sonrasından bel ağrım çok oluyor diye de dile getirdim genel damardan bir iğne verildi uyutular uyandigimda muhtis bir sızı ve yanma hissiyle uyandım hemen ağrı kesiici serum yapıldı ameliyathaenin bekleme salonunda sonra odaya Alındim Dr kisti aldığını içten dikiş atigini en dış kismada spanc yaptığını söyledi spanc(sargı bezleri ile yarayı iyice bastırmak kanama onmelme amaçlı) hava sıcakti hastane odasida klima devreye girmedigi için sıcaktan terliyince ağrım dahada artiyordu yanma oluyordu yani bir gece hastanede kaldım o süreçte serumlar yapıldı ve buz kompresi ödemi azaltmak için bende agriyida azaltiyordu bir gece hastanede yattık ertesi gün öğlen gibi çıktım ilk 3 gün çok zorlandım ağrım vardı yani dikisler sızlıyordu evde ağrı kesici antibiyotik ve pansumana devam yara açık bir şekilde bu gün 5.gunum kntlre gttim çok şükür herşey yolunda evdeki tedaviye aynen devam dedi diksiler daha duruyor ağrı bir miktar azalmış kaşıntı başlamıştır bu sefer oda normal dedi leke şeklinde kanmama akıntı var oda normal dedi şimdilik bu kadar
gelmiş geçmiş olsun canım ,çok şükür atlatmışsın

Çok geçmiş olsun RABBİM tez vakitte kalıcı şifa versin

Bununla ilgili konu açabilirsin istersen dediğin gibi aynı durumda olan varsa yardımcı olmak için bilgi için

@saricivci arkadaşım seni tanıyor muyum emin değilim işim değişikliği mi yoksa ben yokken aktif olan bi arkadas misin acaba ?
Ben de tam hatırlayamadım sanırım birbirimize denk gelmedik hiç 😊 isim değişikliği yapmadım cunku.
Memnun oldum 🥰
Rabbim sıkıntılarını gidersin en kolay şekilde çözüme ulaşır inşallah 🤲🏻🤲🏻
Hepinize çok teşekkür ederim sağ olun Allah razı olsun 💚
Dava bitti. Sadece bikac mal muallakta kaldı onu da bikac ay sonra halledilecek karşı taraf yine cirkinlesebilir ama en azından artık kurtuldum o cehennemden şükürler olsun. Gerisini Allaha havale ediyorum isterse bi kuruş vermesin elbet vardır bi yerde benim de rızkım.

Ben de tam hatırlayamadım sanırım birbirimize denk gelmedik hiç 😊 isim değişikliği yapmadım cunku.
Memnun oldum 🥰

Dava bitti. Sadece bikac mal muallakta kaldı onu da bikac ay sonra halledilecek karşı taraf yine cirkinlesebilir ama en azından artık kurtuldum o cehennemden şükürler olsun. Gerisini Allaha havale ediyorum isterse bi kuruş vermesin elbet vardır bi yerde benim de rızkım.
Rızkı veren Rabbim darda bırakmasın seni, evladını ve cümlemizi. Yolunuz bahtınız açık olsun. Yüreği geniş temiz ve iyi insanlara denk gelesiniz inşaAllah civcivim ❤️

Rızkı veren Rabbim darda bırakmasın seni, evladını ve cümlemizi. Yolunuz bahtınız açık olsun. Yüreği geniş temiz ve iyi insanlara denk gelesiniz inşaAllah civcivim ❤️
Amin amin canım çok sağ ol🥰 hayat işte her sey geliyo insanın başına bundan sonrası güzel olsun kızımla inşallah❤️‍🩹

Memnun oldum 🥰

Kuzum herşey hayrına olsun 🤲🏻
Rabbim kızınla sana en bereketli güzel kapıları açsın 🤲🏻
Yeterki Sağlık olsun gerisi her şekilde hal olur :KK19:

X