Düzenli Evimiz & Hayatımız

Günüm maceralı gecti.
bugün normalde mangal yapmak istedi esim.
Bahcemizde
tüm gün izinliydi .
planlama hazrlik yaptık.
gündüz hava iyiydi. saat 4 te indik esyalar ile bahceye
Nasip kısmet sans
Saat 4 ten sonra hava bozuldu yağur atistirdi ve aniden hizli bir ruzgar cikti .
Porselen kasem uctu kirildi
Cay bardaklarim sepette idi ters dönüp kırıldı .
Zar zor esyalari topladık eve ciktik.
Yukarda kaynanam da yemek yedik.
Tavuk sarma cesidi mevcuttu onu firinda pisirdiler . Sonra cay icip meyve yiyip eve indik.
Bu defa o bahceden geri gelen esyalari toparladim düzenledim.
:halay:gün böyle karisik macerali gecti ne diyelim can sağlığı.

Senin çocukların yaş kaçtı Bonus Bonus sormuştum ama unuttum sanırım. Yardım etti vs diyince tekrar merak ettim :)

Yardım eden 12 yaşında canım 7.sınıfa geçti.sofra topluyolar da mız mız hep kardeşide yapsın istiyo o abladan fena.
İkisine de sıra başlıyo yarın mutfakta bir çetele olacak her gün biri toplayıp tik atacak.
Hani umumi wc lerde temizlikçiler adını yazıp imza atar ya ha ondan :confused:
Çamaşır da aynen yardım etsinler diye çağırıyorum hep

Yardım eden 12 yaşında canım 7.sınıfa geçti.sofra topluyolar da mız mız hep kardeşide yapsın istiyo o abladan fena.
İkisine de sıra başlıyo yarın mutfakta bir çetele olacak her gün biri toplayıp tik atacak.
Hani umumi wc lerde temizlikçiler adını yazıp imza atar ya ha ondan :confused:
Çamaşır da aynen yardım etsinler diye çağırıyorum hep
Benim kız kardeşim yok olsaydı bende sırayla mutfak toplamak isterdim 😁
Maşallah Allah'ım ömür versin 🤲

penyez83 penyez83 ablaa yanlış hatirlamiyorsam doğum günün kutlu olsun. Sevdiklerinle hayırlı güzel uzun ömrün olsun.😍Bir daha ki yaşında inşallah Kabe'ye kavuşmayı nasip etsin Rabbim 🤲💫💜💜💜
Aminnnnnn🤲🏻 Canımsınnn lorammm :anne: doğru hatırlıyorsun bu gün 41.yaşımın ilk günü

🕋 kara sevdammm ❤️ RABBİM bizlere ve isteyen kullarına tez vakitte kolaylıkla hayırlısıyla gitmeyi nasip eylesin.

Günaydın hayırlı sabahlar dostlar :KK36:

Aminnnnnn🤲🏻 Canımsınnn lorammm :anne: doğru hatırlıyorsun bu gün 41.yaşımın ilk günü

🕋 kara sevdammm ❤️ RABBİM bizlere ve isteyen kullarına tez vakitte kolaylıkla hayırlısıyla gitmeyi nasip eylesin.

Günaydın hayırlı sabahlar dostlar :KK36:
Penyezcim doğum gününmüş ben bilmiyodum, yeni yaşın hayırlı olsun, Rabbim sağlıklı , huzurlu bir ömür nasip etsin yaş 41 ise 41 kere maşallah diyelim ozaman :nazar::nazar::KK74:

X