Düzenli Evimiz & Hayatımız

Buralarda okullar acıldığı zaman daha harekketli şimdi herkesde hem sıcağın rehaveti hem çocukların tatil rahatlığı var ister istemez günlük rütinden şaşmalar oluyor ama günlük sohbetlere geliyoruz

Hoşbuldum Ben bugün pek birşey yapmadım sadece çamaşırla uğraştım hiç bitmiyor malum çocuklar olunca Dün gece nevresim değiştirdim banyo temizledim birde
Hoş geldiniz ilk gelene sorarız hep hangi şehirdesiniz, yaşınız kaç, çocuk kaç tane ev hanımı mı çalışanmı ☺

İstanbul 2 çocuk 3. Yolda inşallah ev hanımıyım
Bende istanbuldayım anadolu yakası, 2 tane çocuğum var, biri kız biri erkek benimkiler büyükler kızım evli, 17 aylık bi erkek torunum var, 50 yaşındayım, muhasebe üzerine çalışıyorum. Haftanın 6 günü Allah bağışlasın çocuklarını, bi arkadaşımız daha var hamile olan Allah kucağına almayı nasip etsin

Siz büyütmüşsünüz ne güzel torun sermaye derler amin teşekkür ederim

Çayımı aldım geldim

Akşam 7 kadar dinlene dinlene yaptıklarım
kahvaltı sonrası mutfak toplandı
nevresim ve havlular yıkamaya atıldı
annemin ve k.validemin verdiği ( bayram ganimetleri reçeller komposto vs.. ) erzak dolabını düzenleyip yerleştirdim
biten çamaşırlar asıldı
tekrar bir makine daha çamaşır yıkamaya atıldı
öğlen namazını kılıp manevi saat yaptım
kuruyan çamaşırlar katlanıp yerleştirildi
çam.mak. bitti çamaşırlar asıldı
ikindi namazını kıldım
nevresim ve pike serildi

Akşam 7 den sonra yaptıklarım
evi robot süpürdü
salon, yatak odası ve k.odanın camlarını sildim
detaylı toz aldım
detaylı evi sildim
bir mak.daha çam.yıkamaya attım
akşam namazını kıldım
wc ve lavabo yıkandı ayna silindi
havlular değiştirildi
banyo zemini elle silindi
Duşakabini ve kendimi yıkadım
Çam.mak.bitti, astım
tost yapıp yedik (akşam yemeği)
abdest tazeleyip 5 sayfa kuran okudum şimdi yatsı namazını kılacağım

yarına ütü var

Afiyet olsun penyez bende çay çekirdek keyfindeyim, sen pazartesiye kadar evde misin, ne güzel

Ellerine sağlık penyezim

Uçan tekmeden sonra halk merak etti döner tekmeyi. Dönerse senindir espirisi etmeyecem söz
geçen günlerde yazmıştım ya Tekvandoya gittim diye.. döner tekmede iyiydim. Halen az da olsa atabiliyorum dönerek tekme atıyorsun yani

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…