Düzenli Evimiz & Hayatımız

Arada bi ce eeeee demeye gelsene

Annem şükür iyi. 1 gece hastanede kaldı ağrı kesicilerle serumlarla baş ağrısı geçti. Doktor migren ağrısı böyle bi anda olmaz tansiyondan muhtemelen demiş. Baş dönmesi içinde ilaç verdi yeni yeni düzeldi o da.

Ahsen için de kardiyolojiye gittik. Bakan asistan dedi ki ben üfürüm duyamadım bişeyi yok kan sonuçları da iyi dedi. Hocasına yönlendirdi eko çekmek için. Ama benimkinin içinden bişey çıktı hemşire falan tutamadık adam bakmaya çalıştı ultrason cihazı gibi bişeyle yok. Doktor 1 sene sonra bakayım gelin dedi. Korktum sıkıntı mı var dedim bakamadım ki dedi 1 sene sonra çağırdı şaka gibi

Sonra Sivas da Osman Gönülal var ona götürmeye karar verdim. Hem de gezeriz Sıvası dedik. Yarın randevumuz vardı sabah çıkacaktık asistanı aradı yarın şehir dışına çıkacakmış son anda olan bir şeymiş. Pazartesiye aldık randevuyu bide ona göstermek istiyorum bakalım.

Bu arada Mutfağı salonu da temizledim. Ahsenin doğum gününü de yaptım. 2 gündür fena sıcak var dışarı çıkılacak gibi değil öğlenleri.

Sweet her şeyin yolunda olmasına sevindim
İnşallah Sivas’ta ki doktorda bi sıkıntı çıkmaz atlatırsınız

Annenede ahsenede çok geçmiş olsun canım doğum günü de kutlu olsun hayırlı ömrü olsun inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…