Düzenli Evimiz & Hayatımız

Çocuklar bakıyor almıyorlar öğrendiler iyice en çok onlara seviniyorum.

Benim zaten meşhur kahve zinciriyle bi işim yoktu abartılan hiç bir şeyi sevmiyorum.
Sürekli gidenlerden olup sırf bu dava için bırakanlara da çok saygı duyuyorum

Şiir okumana muhteşem boynunun tutmasına üzgün sıcak havlu veya sıcak su torbası koysan biraz açar mı
Tam tutulma olmadı az masaya yaslandım ya kalkınca ağrı hissettim boyun sıkıntılı olunca zorladı tabi. Olmadı koyarım dediğin gibi.

Senin alanın neydi gölge bi edebiyat hatırlıyorum ama doğru mu?

şu fincanları ben niye göremedim kaç sayfa geriye baktım

Tam tutulma olmadı az masaya yaslandım ya kalkınca ağrı hissettim boyun sıkıntılı olunca zorladı tabi. Olmadı koyarım dediğin gibi.

Senin alanın neydi gölge bi edebiyat hatırlıyorum ama doğru mu?
Doğru bonusum Türk dili ve edebiyatı

Doğru bonusum Türk dili ve edebiyatı

Çok fazla sempati beslediğim bir alan çok da gereksiz yorum duyduğum.

Edebiyatın e sini anlamayacak insanlar edebiyat okuyanlara boşa okumuş gözüyle bakıyorlar. Tıpkı psikoloji okuyanlara delilerle mi uğraşıcaksın dendiği gibi.

İnşallah güzel bir sonuçla çıkarsın sınavdan emeklerinin karşılığını alırsın kat kat

Malesef sistem sayesinde eski değeri kalmadı bonusum. Ben üniversiteye girerken sıralamaları iyiydi ama son yıllarda epey gerilemiş. Bir de açık öğretimde de var ve kolay giriliyor öyle olunca dışarda elini sallasan edebiyatçıya çarpabilirsin haliyle insanlar da öyle bir algı oluştu.

Amin Allah razı olsun dualarınızdan eksik etmeyin

Valla hep aklımdasın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…