Düzenli Evimiz & Hayatımız

bi kuvvet kalktım 5 30 a doğru
Evi topladım
Süpürdüm
Toz aldım birkaç yerin
Kurutmaya çamaşır attım
Yıkamaya Battaniye attım
Yıkandı astim
Bulaşık mak. Boşalttım yerleştirdim
Kirlilerileri doldurdum
Yemek yaptım tavuklu patates makarna Salata
Çıkan bulasikalri da koydum Makineye
Sofrayı kurdum
Kek yaptım fırında
Oglumu yedirdim
Eşimin işi uzamış bende yiyip çamaşır katlarim

Mutfak temiz ev toplu elhamdülillah

Bekarken ev de sürekli kek pisirirdim kardeşlerim de çok severdi
Benim de evi saran kek kokusu çok hoşuma giderdi anılarım tazelendi

Mutfağı topladım buzdolabında atılaçaklarına şöyle bir göz gezdirdim attım çöpü çıkardım düzenleme kaldı ama tezgahı duvarını tezgahı çamaşırsuyuyla temizledim çayçıyı krem deterjanla temizledim kreçini çıkardım ocağıda sildim bulaşık makinesini çalıştırdım en azında genel bir görüntüye sahip oldu

Sabah tertemiz bıraktığım mutfağı aynı bulamadım sağolsun eşim evdeydi

İşten yorgun geldim
yemek yendi masa toplandı
Ocak, aspiratör, tezgah arası fayanslar silindi
bul.mak. ve buzdolabı dışı silindi
alt dolaplar üstten silindi
lavabo,tezgah ve çeşme kremlendi
robot evi süpürdü
mutfak yer zemini elle silindi
çay demlendi

Oturduk çay içiyoruz, çok şükür, dinleneyim

Biraz yattım iyi geldi gibi
Ezanla birlikte bütün işlerime baslicam inşallah
Bizde markete gittik geldim pogacayi yaptım yedik ve uyuduk çocuklarla uyandım bir kahve içtim aksmaa ne yapsam bilmiyorum mutfak dagldi biraz toplayacam namaz kılacam mesajımı yazip yarım birakmism sonra ani bir kararla yemeğe misarflge gttik çok geç döndük ortalk toplandi ev halkı uyudu bende yeni dinleniyorum

Allah razı olsun iyileşti Allah a şükür ama baya iz var tamamen geçecek gibi durmuo ama inşaallah geçer benim evde tedavi yapacak kadar hafif değildi canım ikinci derece ve derin olan yerleri vardı
istersen tarifini sorarım ölçüsünü yapmak istersen zeytinyağı ve mum çok kişiye yaptı annem ve hiç iz kalmadı,

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…