Düzenli Evimiz & Hayatımız

Günaydın ❤️
Mutlu haftasonları ☕🪻

e6d740a43b8f21b6614d0872d8a031f1.jpg

Normal mum mu abla bize de bir yara için balmumu ve hakiki zeytinyağı ile bir şey tarif ettiler de hasta kişi kullanamamıştı.
evet canım normal beyaz mum eskiden elektrikler kesilince bakkallardan alırdık. ama onun bi ölçüsü vardı anneme sorucam, yazıcam burdan gerçekten çok iyi geliyo çok kişiye yaptı annem hepside faydasını gördü .

Üzüldüm 😞 benim en korktuğum şey ayakkabımın çalınması hemen içeri alırım

Nane sağlık olsun

Ne çalındı dicektim ayakkabıymis. Geçmiş olsun canınz sagolsun nannecim
Tabikide can sağlığı olsun ayakkabı için üzülmedim lgs ye iki gün kala oğlum kafasına taktı canı sıkıldı diye üzüldüm balık burcu olaraktan aşırı etkilenir herşey den

Bonusum bizim burada ki market solmaya yakın çiçekleri isteyen kkişilere vermiş dün kardeşime de iki tane alan kişi birini verip maya ile toprağa ek demiş sende biliyormusun işe yarıyor mu
Çiçek kalanchoe anneler günü için gelip satılmamış

Son düzenleme:
Bonusum bizim burada ki market solmaya yakın çiçekleri isteyen kkişilere vermiş dün kardeşime de iki tane alan kişi birini verip maya ile toprağa ek demiş sende biliyormusun işe yarıyor mu
Çiçek kalanchoe anneler günü için gelip satılmamış

MAyayı denemedim çok yapan var doğal malzemeler iyi geliyor ama çok yapınca çürütüyor sunilerde öyle gerçi.
Ücretsizse denenebilir bence yaprakları yumuşamışsa buda dipten kökü sağlamsa yine filizlenir

MAyayı denemedim çok yapan var doğal malzemeler iyi geliyor ama çok yapınca çürütüyor sunilerde öyle gerçi.
Ücretsizse denenebilir bence yaprakları yumuşamışsa buda dipten kökü sağlamsa yine filizlenir
Bugün ekecekti denesin sonucu bende öğrenirim

X